• Cezary Pazura i Anna Dereszowska
  Na co dzień liczą kalorie, dbają o dietę i nie pozwalają sobie na grzeszki. W tłusty czwartek jednak zapominają o zasadach zdrowego żywienia i zajadają tradycyjne pączki z lukrem. Zobaczcie, kto pochwalił się słodkim łakomstwem.
 • zdjęcia gwiazd z portali społecznościowych
  Jedni prezentują swoje wysportowane sylwetki, inni skacowane twarze. Modelka pokazuje, jak spędza czas z mężem, a stylistka chwali się fotką z ikoną świata mody. Zobacz, co polskie gwiazdy publikują na portalach społecznościowych.
 • Cezary Pazyra, Filip Chajzer, Joanna Szczepkowska
  Jedni przyznają wprost, że nie tolerują osób homoseksualnych, inni zapewniają, że nie mają z tym problemu, a łatkę nietolerancyjnych przypięto im niesłusznie. Oto polskie gwiazdy posądzone o homofobię.
 • Andrzej Grabowski z żoną i Cezary Pazura z żoną
  Kiedy Krzysztof Kowalewski skończył 3o lat, jego obecnej żony jeszcze nie było na świecie, Kuba Wojewódzki zaś, dla swojej dziewczyny mógłby być tatą. Zobacz, kto w polskim show biznesie gustuje w dużo młodszych partnerkach.
 • Katarzyna Cichopek, Michał Wiśniewski, Cezary Pazura
  W ostatnich dniach dużo pisało się na temat finansowej porażki, jaką poniosła producencka spółka Cezarego Pazury. Aktor nie jest jednak jedynym przedstawicielem świata show biznesu, który odniósł straty przez nieudany interes. Zobacz, komu jeszcze powinęła się noga w biznesie.
 • Maryla Rodowicz, Cezary Pazura i Piasek jedzą jabłka
  Rosja, w odpowiedzi na kolejne unijne sankcje, nałożyła embargo na polskie owoce i warzywa. Nad Wisłą błyskawicznie wystartowała więc akcja "jedz jabłka", nakłaniająca obywateli do jedzenia krajowych owoców i warzyw i wspierania tym samym naszych rolników.
 • Radosław Majdan, Katarzyna Skrzynecka, Cezary Pazura
  Ślub cywilny według polskiego prawa można brać dowolną ilość razy. Jednak w przypadku małżeństwa kościelnego, sprawa wygląda zupełnie inaczej, bowiem Kościół teoretycznie nie dopuszcza opcji rozwodów. Jest jednak procedura (potocznie zwana rozwodem kościelnym), która w wyjątkowych sytuacjach pozwala na unieważnienie małżeństwa i ponowne złożenie przysięgi przed ołtarzem. Oto gwiazdy, które zdecydowały się na taki krok.
 • Magdalena Różczka, Piotr Najsztub, Edyta Górniak, Kinga Rusin
  Gwiazdy i dziennikarze zazwyczaj funkcjonują w symbiozie, zdając sobie sprawę, że są sobie wzajemnie potrzebni. Raz na jakiś czas zdarza się jednak, że współpraca zamienia się w konflikt. Oto kilka przykładów takich gwiazdorsko - dziennikarskich spięć .
 • Krystyna Janda, Kinga Rusin, Cezary Pazura
  Kogo irytują pasażerowie PKP, a kto krytykuje zwycięstwo Conchity Wurst? Tego dowiecie się z naszej galerii. Zobacz, co w ostatnim czasie wkurzyło polskie gwiazdy .
 • Cezary Pazura, Kasia Tusk, Małgorzata Kożuchowska
  Sukces, pieniądze i uwielbienie tłumów, to pozytywne, lecz niestety nie jedyne aspekty popularności. Negatywną stroną bycia sławnym są psychofani i prześladowcy. Oto polskie gwiazdy, które zmagały się z tym problemem.