• Młodzi lekarze
  Telewizja Polska wiosną chce pokazać nowy program medyczny, w którym polskie gwiazdy opowiedzą przed kamerami o swoich chorobach, dolegliwościach i sposobach leczenia.
 • Tomasz Niecik
  Jego największy hit "Cztery osiemnastki" ma na YouTube ponad 24 mln odsłon, a każdy z jego koncertów gromadzi tłumy fanów. Gwiazdor disco polo Tomasz Niecik opowiedział nam o swoim sukcesie i zawiści kolegów z branży. "Jest zazdrość, bo Niecik przyjeżdża na koncert najnowszym mercedesem, a ktoś 20 lat haruje i jeździ wynajętym autem, ponieważ na własne go nie stać. Dziwią się wówczas, że my tyle zarabiamy, że tak to wygląda" - powiedział w rozmowie z dziennik.pl. Z muzykiem disco polo rozmawialiśmy także o jego udziale w 2. edycji show TVN "Agent gwiazdy".
 • Małgorzata Rozenek, Katarzyna Dowbor
  Najnowszy program Małgorzaty Rozenek "Piekielny hotel" nie spodobał się widzom, co przełożyło się na bardzo niskie wyniki oglądalności. Zdaniem Katarzyny Dwobor, porażka była spowodowana faktem, iż perfekcyjna pani domu porwała się na tematykę, na której się nie zna.
 • Michał Wiśniewski
  Polskie gwiazdy rywalizowały już w śpiewie, tańcu, gotowaniu, jeździe po lodzie, a nawet sztuce cyrkowej, teraz zaś przyszła kolej na skoki do wody. Zobacz, kto zdecydował się udział w show "Celebrity Splash".
 • Otylia Jędrzejczak na basenie
  Telewizja Polsat szykuje dla swoich widzów nowe talent show. Uczestnikami będą polscy celebryci, którzy tym razem zmierzą się w ... skokach do wody. W jury zasiądzie między innymi Otylia Jędrzejczak.
 • SuperSTARcie: jurorzy i eksperci
  Nowy muzyczny program TVP "SuperSTARcie" nie cieszy się uznaniem widzów. Produkcję krytykują także artyści w tym Krzysztof Grabowski, lider zespołów "Piżama Porno" i "Strachy na lachy".
 • Ewa Drzyzga w "Rozmowach w toku"
  Blisko 300 mln złotych - tyle zarobiły dla TVNu dwie najbardziej dochodowe gwiazdy polskiej telewizji. Ewa Drzyga i Magda Gessler daleko w tyle zostawiły konkurencję i udowodniły, że nie trzeba być bohaterem tabloidów, by przynosić swoim pracodawcom prawdziwą fortunę. Ranking najbardziej dochodowych programów z udziałem gwiazd za 2013 rok przygotowała firma Lowe Media .
 • Zaczynała jako menadżerka gwiazd, dziś sama prowadzi własny program telewizyjny i wydaje kolejne książki. O tym, jaką misję realizuje w mediach i jak wspomina współpracę z największymi gwiazdami w Polsce, Maja Sablewska opowiedziała portalowi dziennik.pl .
 • Wynagrodzenia gwiazd w polskich programach telewizyjnych
  Dlaczego artyści i celebryci biorą udział w telewizyjnych programach? Większość nie ukrywa, że głównym motywatorem są dla nich pieniądze. Zobacz, ile zarabiają gwiazdy w telewizyjnych show.
 • Gwiazdy w żenujących programach. Po co to robią?
  Gwiazdy show biznesu zazwyczaj bardzo dbają o swój artystyczny wizerunek. Uważają na to, co mówią, co na siebie wkładają i gdzie się pojawiają. Czasami zdarza się jednak, że decydują się na udział w żenujących programach telewizyjnych. Po co ośmieszają się na własną prośbę?