• Szymon Majewski, Jarosław Kuźniar, Beata Tadla
  Wynik czwartkowego referendum, w którym Brytyjczycy opowiedzieli się za wystąpieniem swojego kraju z Unii Europejskiej, był ogromnym zaskoczeniem dla całego świata. Tę historyczną decyzję skomentowały także polskie gwiazdy, które obawiają się negatywnych konsekwencji Brexitu.
 • gwiazdy w dzieciństwie
  Z okazji Dnia Dziecka, polskie gwiazdy podzieliły się z fanami swoimi fotkami z dzieciństwa. Chcecie wiedzieć, na kogo wyrosły te urocze maluchy? Sprawdźcie w naszej galerii.
 • Szymon Majewski, Paweł Małaszyński, Filip Chajzer
  Tegoroczni maturzyści od wczoraj zmagają się z egzaminem dojrzałości. Filip Chajzer, Paweł Małaszyński i Szymon Majewski postanowili wesprzeć ich w tym ważnym momencie, pokazując swoje zdjęcia z czasów maturalnych.
 • Szymon Majewski, Lech Wałęsa, Paulina Młynarska
  Na świecie Lech Wałęsa postrzegany jest jako symbol zwycięstwa nad komunizmem i zdobywca pokojowej nagrody Nobla. W Polsce zaś, były prezydent nieustannie budzi ogrom kontrowersji. Ostatnia afera, którą wywołały teczki skrywane w szafie Czesława Kiszczaka, znów wywołała dyskusję na temat przeszłości Wałęsy i jego współpracy z SB. Głos w tej debacie zabrali także znani dziennikarze i celebryci.
 • polskie gwiazdy na zdjęciach sprzed lat
  Na portalach społecznościowych, polskie gwiazdy chętnie dają upust sentymentalnym nastrojom i publikują zdjęcia z przeszłości. Zobacz, jak bardzo zmienili się przez te lata.
 • Kuba Wojewódzki, Maria Czubaszek, Szymon Majewski
  Choć wynik wyborów parlamentarnych nie stanowi dużego zaskoczenia, wiele osób zareagowało na niego wręcz histerycznie. A jak zwycięstwo partii Jarosława Kaczyńskiego przyjął polski show biznes? Oto kilka komentarzy.
 • Szymon Majewski, Wiktor Zborowski, Wojciech Cejrowski
  Debata wyborcza pomiędzy Ewą Kopacz i Beatą Szydło zelektryzowała nie tylko świat polityki, ale i show biznesu. Oto, co po starciu dwóch kandydatek na premiera Polski powiedziały gwiazdy.
 • Kilka dni temu Katarzyna Dowbor poinformowała media, że została zwolniona z TVP. Prezenterka nie jest jedyną gwiazdą szklanego ekranu, której stacja podziękowała za współpracę. Oto twarze mediów wyrzucone z telewizji.
 • Magda Gessler została w ostatnich dniach oskarżona przez właściciela jednego z hoteli, o próbę ucieczki bez płacenia rachunku. Całą sprawę skomentował Szymon Majewski. Jego zdaniem, gwiazdy telewizji nie powinny płacić za nic.
 • Kuba Wojewódzki, jako gwiazda TVN od dawna cieszy się mocną i raczej niezagrożoną pozycją. Jak podają media, showman poczuł się w swojej stacji jeszcze pewniej po tym, jak jego szefowie zdecydowali o wyrzuceniu Szymona Majewskiego.