• Święta w TLC z gwiazdami
  Agata Młynarska podpowie, jak szybko i łatwo zapakować prezenty. Elżbieta Romanowska przedstawi swój niezawodny i kreatywny pomysł na choinkę wykonaną na ścianie. W świątecznej odsłonie TLC wystąpią również Anna Wyszkoni, Anna Głogowska, Ada Fijał, Katarzyna Zielińska i Macademian Girl.
 • Ukraińska Rada Narodowa ds. Radia i Telewizji zakazała nadawania programów rosyjskiej stacji telewizyjnej "Nostalgia", która emituje archiwalne nagrania z okresu komunizmu – podały w piątek media na Ukrainie.
 • Wojciech Mann, Marcin Mann
  Mają bardzo znanych ojców, realizują swoje marzenia, a niektórzy z nich stawiają pierwsze kroki w show biznesie... mimo to niewiele o nich wiemy. Na straży prywatności synów stoją czujni ojcowie... Zobacz galerię!
 • Małgorzata Rozenek, Katarzyna Dowbor
  Najnowszy program Małgorzaty Rozenek "Piekielny hotel" nie spodobał się widzom, co przełożyło się na bardzo niskie wyniki oglądalności. Zdaniem Katarzyny Dwobor, porażka była spowodowana faktem, iż perfekcyjna pani domu porwała się na tematykę, na której się nie zna.
 • Agnieszka Szulim
  Agnieszka Szulim zmieniając pracodawcę z Telewizji Polskiej na TVN, zafundowała sobie błyskawiczny rozwój kariery. Obecnie prezenterka jest jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd show biznesu, a na swojej popularności zarabia krocie.
 • Kilka dni temu Katarzyna Dowbor poinformowała media, że została zwolniona z TVP. Prezenterka nie jest jedyną gwiazdą szklanego ekranu, której stacja podziękowała za współpracę. Oto twarze mediów wyrzucone z telewizji.
 • Magda Gessler została w ostatnich dniach oskarżona przez właściciela jednego z hoteli, o próbę ucieczki bez płacenia rachunku. Całą sprawę skomentował Szymon Majewski. Jego zdaniem, gwiazdy telewizji nie powinny płacić za nic.
 • Wynagrodzenia gwiazd w polskich programach telewizyjnych
  Dlaczego artyści i celebryci biorą udział w telewizyjnych programach? Większość nie ukrywa, że głównym motywatorem są dla nich pieniądze. Zobacz, ile zarabiają gwiazdy w telewizyjnych show.
 • Gwiazdy krytykują telewizję, w której kiedyś pracowały
  Zły to ptak, co własne gniazdo kala - głosi dawne porzekadło, którego zdają się nie znać niektóre z polskich gwiazd. Oto telewizyjne osobowości, które po odejściu ze stacji, w której pracowały, pokusiły się o słowa krytyki pod adresem byłego pracodawcy.
 • Najlepiej zarabiające programy telewizyjne z udziałem gwiazd
  Pomimo kryzysu, stacje telewizyjne wciąż inwestują w programy z udziałem gwiazd i jak się okazuje, wciąż jest to opłacalna praktyka. W pierwszym półroczu 2012 roku, największy przychód swojej stacji zapewniły osobowości TVN-u, najgorzej wypadły zaś gwiazdy Telewizji Polskiej.