• Gwiazdy w kostiumach kąpielowych Prady na okładkach
  Najgorętsze gwiazdy dały się rozebrać i sfotografować w najbardziej gustownym negliżu. Plejada znanych pań pokazała się na okładkach ubrana (albo – rozebrana) w kostiumy z nowej kolekcji Pracy. Efekt? Zobaczcie!
 • Jennifer Lawrence na okładce "Glamour". Źródło: Glamour UK
  Victoria Beckham, Candice Swanepoel, Jennifer Lawrence… a Oprócz nich – mnóstwo modelek. Na okładkach kolorowych magazynów możemy oglądać całą plejadę mniej lub bardziej znanych piękności w kostiumach kąpielowych od jednej marki – Prady. To doskonały sezon dla tego domu mody…
 • Jennifer Lopez na okładce magazynu "V"
  Przekroczyła czterdziestkę, a jednak została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą świata tego roku. Jennifer Lopez tym razem postanowiła zaskoczyć. Gwiazda dała się sfotografować magazynowi „V” w nietypowej odsłonie: po męsku, na ringu, w stroju boksera… Seksownie?
 • Megan Fox na okładce magazynu "Miami"
  Jest porównywana do Angeliny Jolie ze swoich najlepszych czasów, zaliczana do najpiękniejszych i najgorętszych kobiet Hollywood. Jednak Megan Fox wciąż zdaje się nie wierzyć w swoją urodę…
 • Paulina Sykut na okładce magazynu "Maxim"
  Paulina Sykut to jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek. Gwiazda słynie z udanych stylizacji i pięknych nóg, które chętnie eksponuje. Piękna pogodynka pojawiła się na okładce magazynu „Maxim”. Co pokazała?
 • Uśmiech
  Wiadomo – uśmiech dodaje urody i otwiera niejedne drzwi. Walory uśmiechu docenił również świat mody – jego przedstawiciele okrzyknęli go najmodniejszym akcesorium sezonu. Do tego wszystkiego uśmiech ma wartość... ekonomiczną.
 • Michelle Williams jako Marilyn Monroe na okładkach „Vogue”. Źródło: Vogue
  Czy można sugestywnie oddać taką legendę, jaką jest Marilyn Monroe? Zadania podjęła się Michelle Williams, która wcieliła się w najseksowniejszą gwiazdę kina. Nie tylko na srebrnym ekranie, ale również na okładkach magazynów. Jak wypada jako ikona seksu?