• Anna Czartoryska-Niemczycka
  Graficy komputerowi to bardzo kreatywni ludzie. W efekcie ich prac gwiazdy, których zdjęcia oglądamy w prasie, często wcale nie są do siebie podobne. Rzadziej zdarza się jednak, żeby do złudzenia przypominały kogoś innego. Czyją urodą inspirowali się twórcy okładki magazynu Hot Moda z Anną Czartoryską? Zobaczcie.
 • Agata Buzek na okładce magazynu MaleMen i w rzezywistości
  Świat mody oszalał! Kobiety zostają twarzami męskich kolekcji ubrań, a androgyniczni mężczyźni pozujący w sesjach jako kobiety są opłacani lepiej niż ich niejedna koleżanka. Cóż, takie czasy i taka praca modela (modelki). Do dziś wydawało nam się przynajmniej, że tego rodzaju szaleństwa pozostaną domeną świata mody... Nic bardziej mylnego. Zobaczcie, jak wystylizowano Agatę Buzek do sesji okładkowej najnowszego wydania magazynu MaleMen. Jak myślicie, czy każdego dałoby się tak zmienić...?
 • Małgorzata Rozenek - okładka Shape - Perfekcyjna Pani Domu
  Patrząc na zdjęcie Małgorzaty Rozenek, które znalazło się na okładce wrześniowego numeru magazynu, aż trudno uwierzyć, że ktoś zdecydował się na jego publikację. "Mistrzowie" programów graficznych "wyprasowali" gwiazdę tak niemiłosiernie, że dało to wręcz komiczny efekt. Zobaczcie jej "nowe" ciało, a przede wszystkim dłonie!
 • Meryl Streep na okładce magazynu "Vogue".
  Dopiero rola Żelaznej Damy, Margaret Thatcher, zapewniła aktorce Meryl Streep miejsce na okładce magazynu "Vogue". Gwiazda Hollywood po raz pierwszy pojawi się na okładce styczniowego numeru "biblii mody".
 • Czy na tym zdjęciu Justyna Kowalczyk jest podobna do siebie?
  Justyna Kowalczyk już na początku swojej kariery otwarcie przyznawała, że nie najlepiej czuje się w seksownym stylu i bardzo kobiecych ubraniach podkreślających figurę. Teraz chyba jednak coś się zmieniło w tej kwestii, bo na okładkowym zdjęciu magazynu "Pani" sportsmenka wygląda zupełnie jak nie ona! Od sfotografowanej kobiety po prostu bije seksapil!
 • Joanna Krupa na okładce magazynu "Gala" - wrzesień 2011.
  Nie ma wątpliwości, że ten sezon będzie należał do Joanny Krupy. Wprawdzie emisja II edycji programu "Top Model. Zostań modelką" rozpoczyna się dopiero dziś, ale już od kilku tygodni informacje o pięknej prowadzącej nie schodzą z pierwszych stron gazet. Obszerny artykuł na jej temat pojawił się m.in. w najnowszej "Gali", a na okładce pisma można po raz kolejny oglądać Joasię.