• Grzegorz Hajdarowicz
  Eurodeputowany Marek Siwiec uważa, że Grzegorz Hajdarowicz zwalniając kierownictwo "Uważam Rze" i rozbijając zespół tygodnika, popełnił błąd. "Powinien przeprowadzić rozsądne negocjacje" - mówi Siwiec.
 • Rafał Ziemkiewicz
  Tak więc dołączam do tych 12,5 procenta Polaków, którzy są bez pracy. Jak to pisał Kurt Vonnegut junior - zdarza się - pisze na Facebooku Rafał Ziemkiewicz, do niedawna publicysta "Uważam Rze". W ten sposób dołączył do grona "autorów niepokornych", którzy po wyrzuceniu Pawła Lisickiego ogłosili koniec swojej współpracy z tygodnikiem.
 • Paweł Lisicki
  Paweł Lisicki stracił stanowisko redaktora naczelnego "Uważam Rze". W poniedziałek z tygodnika zwolniono Michała Karnowskiego. Jest już nazwisko następcy Lisickiego. Po tej dymisji publicyści "Uważam Rze" zgodnie postanowili zakończyć współpracę z tygodnikiem.
 • Tomasz Lis
  Naczelny "Newsweeka" oraz twórca portalu natemat.pl w ostrych słowach zaatakował autorów "niepokornych", czyli: Piotra Zarembę, braci Karnowskich, Pawła Lisickiego i Bronisława Wildsteina. Ten pierwszy odpowiedział Tomaszowi Lisowi na łamach portalu wpolityce.pl.