• Ilona Łepkowska
  Choć od śmierci Hanki Mostowiak w kartonach minęło 7 lat, Ilona Łepkowska wciąż musi mierzyć się z oskarżeniami o absurdalne zakończenie wątku popularnej bohaterki "M jak miłość". W końcu scenarzystka powiedziała dość!
 • Małgorzata Kożuchowska
  Małgorzata Kożuchowska przez ponad 10 lat wcielała się w rolę Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Aktorka wyznała ostatnio, że to doświadczenie miało duży wpływ na jej karierę, nie zawsze pozytywny.
 • Małgorzata Kożuchowska rok temu podjęła decyzję o zakończeniu swojej wieloletniej przygody z "M jak miłość". Do tematu swojego rozstania z serialem oraz znaczenia, jakie dla jej kariery zawodowej ma postać Hanki Mostowiak, aktorka raz jeszcze powróciła w wywiadzie udzielonym magazynowi "Gala"
 • Pomimo 12 lat obecności na antenie, serial "M jak miłość" wciąż cieszy się ogromną popularnością i w swoim paśmie antenowym jest niekwestionowanym liderem. W ostatnim sezonie produkcji największą oglądalnością cieszył się odcinek w którym zginęła Hanka Mostowiak.
 • Piotr Cyrwus i Małgorzata Kożuchowska
  Wczoraj o godzinie 17.55 stacja TVP1 wyemitowała 2235 odcinek serialu "Klan", pokazujący ostatnie chwile Ryszarda Lubicza, jednego z głównych bohaterów telenoweli.
 • Rysiek z Klanu i Hanka Mostowiak
  Hanka Mostowiak to grana przez Małgorzatę Kożuchowską postać z serialu "M jak miłość". Rysiek Lubicz z kolei jest bohaterem "Klanu", którego odgrywa Piotr Cyrwus. Jak to możliwe, że dramatyczna śmierć Hanki wpłynęła na to, jaki los spotka Ryśka?
 • Tamara Arciuch
  Po odejściu Hanki Mostowiak, zarówno w sercach widzów, jak i w obsadzie serialu powstała pustka, którą scenarzyści muszą jak najszybciej zapełnić. Okazuje się jednak, że nie wszystkie aktorki pałają chęcią wskoczenia na miejsce jednej z głównych bohaterek telenoweli. Tamara Arciuch na przykład, boi się, że jako aktorka zostałaby przez to zaszufladkowana.
 • Kacper Kuszewski jako Marek Mostowiak
  Choć wydawać się mogło, że śmierć Hanki Mostowiak zapełniła widzom "M jak miłość" nadmiar wrażeń, może okazać się, że scenarzyści szykują kolejny wielki dramat. Czy owdowiały Marek Mostowiak targnie się na swoje życie?
 • Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak
  Przez ogromną popularność, jaką Małgorzacie Kożuchowskiej niespodziewanie przyniosła śmierć Hanki Mostowiak, stacja TVP zaczyna żałować, że aktorka opuściła jej szeregi. Jak donosi Fakt, sposobem na zatrzymanie gwiazdy w Telewizji Polskiej ma być nowy program.
 • Małgorzata Kożuchowska, odtwórczyni roli słynnej Hanki Mostowiak zasiądzie obok Kuby Wojewódzkiego w jury "X Factor"? Z informacji Super Expressu wynika, że tak właśnie się stanie, a decyzję o zaangażowaniu aktorki do programu podjął ponoć sam Kuba.