Prezydent Warszawy bije się w piersi. Urzędnicy wyjdą zza biurek?
21 czerwca 2013 Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent stolicy kaja się przed mieszkańcami
Warszawy. "Przede wszystkim pragnę państwa przeprosić za trudności
związane z wprowadzeniem nowego systemu gospodarowania odpadami
komunalnymi w Warszawie" - pisze w liście opublikowanym na Facebooku.