Premier otworzył oczyszczalnię... działającą od kilku miesięcy
22 marca 2013 Premier jako kolejny otworzył otwieraną już nieraz i działającą od kilku
miesięcy oczyszczalnię ścieków w Warszawie. Przed nim dokonała tego prezydent Warszawy. "Technologicznego przełomu nie ma".