• Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Hanna Lis
  Amerykańska wokalistka Alicia Keys w ramach promowania naturalnego piękna kobiet zaczęła występować na scenie i czerwonych dywanach bez makijażu. Polskie gwiazdy nie są na razie tak odważne, by bez upiększenia pokazywać się podczas wystąpień publicznych, chętnie jednak wrzucają tego typu zdjęcia na Instagram. Oto słynne Polki w naturalnej odsłonie.
 • Monika Zamachowska, Isabel Marcinkiewicz, Hanna Lis
  Oto gwiazdy i celebrytki, które poślubiły mężczyzn, mających dzieci z poprzednich związków. Która z nich jest w oczach pociech męża klasyczną złą macochą, a której udało się ułożyć z nimi relacje?
 • Kilka dni temu Katarzyna Dowbor poinformowała media, że została zwolniona z TVP. Prezenterka nie jest jedyną gwiazdą szklanego ekranu, której stacja podziękowała za współpracę. Oto twarze mediów wyrzucone z telewizji.
 • Prezentacja jesiennej ramówki TVP
  Wczoraj wieczorem Telewizja Polska zaprezentowała szczegóły swojej jesiennej ramówki. Na konferencji prasowej zjawiły się największe gwiazdy stacji, wśród nich aktorzy serialowi, gwiazdy programów rozrywkowych, twórcy programów publicystycznych i informacyjnych oraz prezenterzy. Zobacz, jak zaprezentowały się najpopularniejsze osobowości TVP.
 • Zarobki gwiazd Telewizji Polskiej
  Jak wiadomo sytuacja finansowa Telewizji Polskiej jest dość dramatyczna, jednak gwiazdy pracujące dla stacji, wciąż mogą liczyć na wysokie honoraria. "Super Express" opublikował właśnie ranking wynagrodzeń znanych osobowośc TVP. Zobacz, kto zarabia najwięcej.
 • Pracownicy TVP oburzeni zatrudnieniem Hanny Lis
  W nie najlepszej atmosferze rozpocznie pracę w telewizyjnej "Dwójce" Hanna Lis. Związkowcy i pracownicy telewizji publicznej są oburzeni zatrudnianiem przez kierownictwo drogiej gwiazdy w sytuacji, gdy firma finansowo ledwo dyszy.