• Hanna Lis
  Hanna Lis miała być gwiazdą flagowego serwisu informacyjnego "Dwójki" i ciągnąć w górę jego wyniki. Ale ten plan, jak dotąd nie wypalił. Wyniki wydań "Panoramy" prowadzonych przez znaną prezenterkę są niższe, niż oglądalność pozostałych wydań programu.
 • Kilka dni temu Super Express opublikował informację, z której wynikało, że oglądalność serwisu informacyjnego "Panorama" obniżyła się po tym, jak prezenterką została Hanna Lis. Stacja stanęła jednak w obronie swojej dziennikarki i zarzuciła redaktorom tabloidu manipulację danymi.
 • Powrót Hanny Lis na antenę wzbudził wiele emocji zarówno w mediach, jak i samych widzach programu "Panorama", do którego dołączyła dziennikarka. Tematu tego nie mógł więc zignorować Kuba Wojewódzki, który słynie ze swoich ostrych komentarzy na temat bieżących wydarzeń w rodzimym show biznesie.
 • Hanna Lis w "Panoramie"
  Hanna Lis powróciła do pracy po długiej przerwie. Temu spektakularnemu powrotowi towarzyszyły protesty pracowników telewizji - chodziło o to, jak wysoką pensję wynegocjowała sobie żona Tomasza Lisa. Sprawę skomentował także Kuba Wojewódzki.
 • Hanna Lis po 3 latach nieobecności w mediach stara się nadrobić zaległości. Tydzień temu dziennikarka zadebiutowała jako prezenterka "Panoramy", a teraz wystartowała ze swoim kulinarnym blogiem. "O przełamywaniu monotonii, przekraczaniu granic, o zabawie z kuchnią." - zapowiada swoją aktywność w debiutanckim poście .
 • Hanna Lis w "Panoramie"
  Po 3 latach przerwy, Hanna Lis powróciła na antenę. Dziennikarka została prezenterką serwisu informacyjnego "Panorama" na antenie TVP2. Tak prezentowała się podczas swojego debiutu w tym programie.
 • Po 3 latach nieobecności Hanna Lis powraca na wizję. Już dziś na antenie TVP2 popularna dziennikarka poprowadzi program informacyjny "Panorama".
 • Pracownicy TVP oburzeni zatrudnieniem Hanny Lis
  W nie najlepszej atmosferze rozpocznie pracę w telewizyjnej "Dwójce" Hanna Lis. Związkowcy i pracownicy telewizji publicznej są oburzeni zatrudnianiem przez kierownictwo drogiej gwiazdy w sytuacji, gdy firma finansowo ledwo dyszy.
 • Hanna Lis
  Po 3 latach od rozstania z Telewizją Polską, Hanna Lis wraca, by poprowadzić magazyn informacyjny "Panorama". Taką informację podał Super Express, który zapewnia, że dziennikarka właśnie podpisała nowy, iście gwiazdorski kontrakt z byłym pracodawcą.
 • Hanna Lis
  Zamieszanie wokół programu informacyjnego TVP 2 trwa w najlepsze. Pojawiły się plotki, że na pracę w "Panoramie" zęby ostrzy sobie Hanna Lis.