• Gwiazdy programu Azja Express
  Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami panie wyglądały "delikatnie" inaczej, niż podczas pobytu w dalekiej Azji, gdzie musiały przeżyć za dolara dziennie. Kto wypadł najlepiej? Zobaczcie zdjęcia.
 • Hanna Lis
  Nawet najpiękniejsze kreacje mogą się okazać "nieprzyjazne w noszeniu" i sprawić, że ich właścicielka będzie czuła się niekomfortowo. Taka sytuacja spotkała wczoraj Hannę Lis, która na pokazie Łukasza Jemioła wydawała się wyjątkowo skrępowana swoją stylizacją. Zobaczcie zdjęcia. 
 • Kinga Rusin i Hanna Lis
  Na uczucie nie ma rady. Przekonało się o tym wielu polskich gwiazdorów, którzy dla nowych miłości porzucili - niejednokrotnie wieloletnie - dotychczasowe partnerki. Którym udało się złowić szczególnie "smakowite kąski"? Oceńcie.
 • Hanna Lis
  Dziennikarka ostatnio nieczęsto bywa na tzw. salonach, ale w miniony czwartek zrobiła wyjątek i pojawiła się na gali wręczenia nagród Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. W czerwonej krótkiej sukience prezentowała się nienagannie. Można by rzec: 44-latka idealna. Można by..., gdyby nie ta twarz...
 • Joanna Brodzik, Agata Młynarska i Edyta Górniak
  Te gwiazdy to prawdziwe szczęściary. Nie mają problemów z nadwagą, ze zmarszczkami, tracącą sprężystość skórą i z innymi "objawami" towarzyszącymi byciu kobietą dojrzałą. Ba!, większość z nich to właśnie po wejściu w wiek nazywany trudnym wygląda lepiej, niż kiedykolwiek. Zobaczcie.
 • Hanna Lis
  Ostatnimi czasy dziennikarka nie często pojawia się na show-biznesowych imprezach, ale wczoraj zrobiła wyjątek i wzięła udział w konferencji prasowej Vital Forum, a konkretnie w debacie nad zdrowiem Polek, którą prowadziła. To wydarzenie było okazją do zrobienia jej kilku zdjęć, po których można wnioskować, że małżonka Tomasza Lisa nie zamierza bez walki poddać się upływowi czasu i przemijaniu urody. Jak myślicie, co robi, żeby jej twarz była TAK gładka i napięta?
 • Hanna Lis na prezentacji jesiennej ramówki TVP
  Wczorajsza stylizacja Hanny Lis to dowód na to, że czasami drobiazg potrafi popsuć całościowy, zapewne misternie przygotowywany, efekt. Trudno powiedzieć, jak to się stało, ale niedoskonałe nałożenie kosmetyków w okolicy oczu sprawiło, że zamiast idealnego pokrycia pojawiły się tam białe plamy, przez makijażystów nazywane efektem pandy.