• Joanna Brodzik, Agata Młynarska i Edyta Górniak
  Te gwiazdy to prawdziwe szczęściary. Nie mają problemów z nadwagą, ze zmarszczkami, tracącą sprężystość skórą i z innymi "objawami" towarzyszącymi byciu kobietą dojrzałą. Ba!, większość z nich to właśnie po wejściu w wiek nazywany trudnym wygląda lepiej, niż kiedykolwiek. Zobaczcie.
 • Hanna Lis
  Ostatnimi czasy dziennikarka nie często pojawia się na show-biznesowych imprezach, ale wczoraj zrobiła wyjątek i wzięła udział w konferencji prasowej Vital Forum, a konkretnie w debacie nad zdrowiem Polek, którą prowadziła. To wydarzenie było okazją do zrobienia jej kilku zdjęć, po których można wnioskować, że małżonka Tomasza Lisa nie zamierza bez walki poddać się upływowi czasu i przemijaniu urody. Jak myślicie, co robi, żeby jej twarz była TAK gładka i napięta?
 • Hanna Lis
  Hanna Lis to ikona stylu, ale, jak się okazuje, nawet takim kobietom zdarzają się nieudane stylizacje. W tym przypadku w modowej klęsce maczała palce właścicielka luksusowej marki LaMania, Joanna Przetakiewicz - prywatnie partnerka Jana Kulczyka. To ona zaprojektowała suknię, w której dziennikarka wyglądała jak wielka biedronka... Do totalnej porażki zabrakło już tylko tego, żeby suknia była czerwono-czarna...
 • Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz
  Ciągnie swój do swego - głosi stare powiedzenie. Nic więc dziwnego, że jedna z najlepiej ubranych dziennikarek pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji jednej z najbardziej luksusowych polskich marek odzieżowych...
 • Kinga Rusin, Aleksandra Kwaśniewska i Hanna Lis
  W niezwykłych wnętrzach Ufficio Primo marka La MANIA pokazała swoją najnowszą kolekcję wiosna/lato 2013. Motywem przewodnim jak zawsze była kobieta, tym razem odradzająca się jak Feniks z popiołów. Zobaczcie eleganckie miłośniczki mody, które nie mogły przepuścić takiej imprezy.
 • Znane Polki, które związały się z "zajętymi mężczyznami"
  Ryzykantki, kobiety bez serca, egoistki - na takie epitety naraziły się panie, które pokazujemy w tej galerii. Ale czy to naprawdę grzech zakochać się i postawić w tej miłości wszystko na jedną kartę...?
 • Hanna Lis na prezentacji jesiennej ramówki TVP
  Wczorajsza stylizacja Hanny Lis to dowód na to, że czasami drobiazg potrafi popsuć całościowy, zapewne misternie przygotowywany, efekt. Trudno powiedzieć, jak to się stało, ale niedoskonałe nałożenie kosmetyków w okolicy oczu sprawiło, że zamiast idealnego pokrycia pojawiły się tam białe plamy, przez makijażystów nazywane efektem pandy.
 • Kobiety, dla których mężczyźni zostawili żony
  To nie były łatwe miłości, ale zakochani nie dali za wygraną i na przekór wszystkim i wszystkiemu postanowili być razem!
 • Znane pary, które zbudowały związki kosztem innych.
  Nie każdy ma tyle szczęścia, że spotyka swoją drugą połówkę w odpowiednim czasie i miejscu. Wcale nierzadko zdarza się, że lokujemy uczucia w ludziach, którzy są już "zajęci". Mimo to emocje obu stron bywają tak silne, że partnerzy decydują się postawić wszystko na jedną kartę! Oto gwiazdy, które strzała Amora dosięgła, kiedy były już w stałych związkach, ale postanowiły zacząć wszystko od nowa, z nowym partnerem lub partnerką.