• "Marek Sierocki przedstawia: I Love Ballads" wciąż najlepsze w Polsce
  Kompilacja "Marek Sierocki przedstawia: I Love Ballads" drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie zestawienia OLiS-u.
 • Hey wznawia koncertowanie
  Grupa Hey wznawia koncertowanie. Podczas drugiej części trasy promującej album "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan" muzycy odwiedzą 10 miast – w tym po raz pierwszy Sztokholm.
 • 1. Artur Andrus – "Myśliwiecka"
  "Myśliwiecka" Artura Andrusa i "21" Adele cieszyły się największą popularnością wśród polskich słuchaczy w minionym roku. Oba albumy uzyskały status wielokrotnie platynowych. Polacy chętniej sięgali po produkcje krajowe niż zagraniczne. W pierwszej setce krążków, które osiągnęły najwyższe wyniki sprzedażowe Oficjalnej Liście Sprzedaży (OLiS), 59 stanowiły albumy wykonawców polskich, a 41 wykonawców zagranicznych. Oto pierwsza dziesiątka płytowych przebojów roku.
 • LemON
  Rok 2012 był na polskim rynku czasem udanych debiutów. Kamp!, LemON, Olivia Anna Livki, Mela Koteluk i Noko nagrali płyty, o których mówiło się głośno i nader pochlebnie. Ale nie tylko młodzież zwracała na siebie uwagę słuchaczy. Uznani wykonawcy również nie zawiedli...
 • Hey zagra w łódzkiej "Wytwórni"
  Hey wystąpi w sobotę w łódzkim klubie Wytwórnia. Ten jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych promuje swój najnowszy 10. album studyjny "Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan". Supportem na łódzkim koncercie będzie formacja Tres.B.
 • Hey z powodzeniem dźwiga ciężar wielkich oczekiwań
  Od lat każda nowa płyta Hey jest wydarzeniem. Zespół Kasi Nosowskiej wciąż z powodzeniem dźwiga ciężar wielkich oczekiwań.
 • Kasia Nosowska i Hey
  Tuż przed premierą nowej płyty, fani Hey przypomnieli sobie o wydawnictwie "MTV Unplugged", które powróciło na szczyt zestawienia OLiS-u. Po tak pospolitym ruszeniu sympatyków Kasi Nosowskiej i jej ekipy, można przypuszczać, iż za tydzień pierwsze miejsce przypadnie nowemu albumowi kapeli – "Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan".
 • Katarzyna Nosowska: Jeśli jestem dla ludzi ważna, to jest mi miło
  Jedna z najbardziej cenionych wokalistek w Polsce, Katarzyna Nosowska wydaje swój kolejny, solowy album. A przy tej okazji artystka obala mity na swój temat, wyjaśnia czemu nie lubi polityki i zdradza, skąd czerpie pozytywną energię.
 • Kazik i Kult nagrodzeni za całokształt
  "Teraz Rock" – jedyny, polski magazyn rockowy świętował swoje 20-lecie. Podczas imprezy urodzinowej w warszawskim Traffic Clubie za całokształt twórczości uhonorowano zespoły Hey i Kult. A zagrał sam Ray Wilson (Genesis, Scorpions). Zobaczcie, kto wpadł...
 • Katarzyna Nosowska świętuje 40.!
  Pod koniec września na rynek trafi nowy album Kasi Nosowskiej – jednej z najważniejszych polskich piosenkarek, która zadebiutowała na scenie w latach 90. W środę artystka obchodzi 40. urodziny. I wciąż szuka dla siebie nowych muzycznych ścieżek...