• Leonardo DiCaprio
    Problem pożarów w Amazonii jest bardziej złożony niż wynika to z dramatycznych zdjęć zamieszczanych w mediach społecznościowych przez celebrytów - pisze we wtorkowym komentarzu redakcyjnym dziennik "Wall Street Journal".
  • Grzeszne początki kariery
    Tylko dwie gwiazdy spośród wymienionych nie zagrały w filmie pornograficznym. Pierwszą z nich jest Arnold Schwarzenegger (bohater nagich zdjęć w magazynach gejowskich) oraz Marylin Monroe (mająca na koncie „ostre” jak na tamte czasy sesje fotograficzne). Początki bywają trudne... Zobacz galerię!
  • Katolicy
    Spośród świątecznych życzeń Amerykanie najczęściej wybierają jedną z dwóch możliwości: "Happy Holidays" i "Merry Christmas". Pierwsza z nich nawiązuje do poprawności politycznej, druga - tradycyjna, chrześcijańska. Tym, którym Hollywood kojarzy się ze wszystkim tylko nie z wiarą i duchowością, serwis mademan.com dedykuje listę gwiazdorów, którym wiara nie jest obca. Okazuje się, że poza scjentologami w Hollywood są również katolicy. Oto ci zdeklarowani, którzy będą obchodzić Boże Narodzenie.