• Honda jazz
  Honda jazz po modernizacji i z nowym silnikiem benzynowym. Civic zadebiutuje z nowym turbodieslem. Japońska marka szykuje "świeży towar" dla polskich kierowców.
 • Honda Civic Type R
  Honda civic type R nowej generacji zadebiutowała w czasie marcowego salonu samochodowego w Genewie. Teraz najświeższa konstrukcja japońskiej marki ustanowiła nowy rekord w swojej kategorii.
 • Honda civic
  Honda civic hatchback dziesiątej generacji już w produkcji. Najnowsze pokolenie japońskiego rywala volkswagena golfa i spółki powstaje w Wielkiej Brytanii.
 • Honda civic type R
  Inżynierowie Hondy pracują nad nową generacją auta, które cieszyło się sympatią kierowców - także w Polsce. Honda civic type R powraca i to z całkiem nowym silnikiem. 
 • Honda w Paryżu
  To nie żart! Honda zdecydowała się na odważny krok. Inżynierowie japońskiej marki pracują nad nową generacją auta, na punkcie którego szaleli kierowcy - także w Polsce. Tak, tak - honda civic type R powróci - wiemy kiedy! Zanim to nastąpi mądre głowy z Hondy dają kierowcom całkiem nowy silnik - ma niewielką pojemność i dużo mocy. Pali niezwykle mało. A to nie wszystko - poznaj ambitne plany Hondy…
 • Honda civic z nowym silnikiem Diesla
  Rewelacyjna wiadomość dla polskich kierowców! Inżynierowie Hondy opracowali nowy silnik i jadą z nim także nad Wisłę. Ma niewielką pojemność i dużo mocy. Pali niezwykle mało dzięki rewolucyjnej technologii.
 • Silnik HR412E
  Honda zaprezentowała nowy silnik HR412E, który posłuży do napędu hondy civic WTCC. Tym autem japoński producent zamierza rywalizować w Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych FIA (FIA World Touring Car Championship).
 • Nowa Honda Civic
  Japoński koncern wjechał nad Wisłę z nową, dziewiątą już generacją modelu civic. Do walki o kieszenie kierowców staje z takimi tuzami jak volkswagen golf, opel astra, ford focus i inni…
 • Honda civic WTCC
  Japoński producent ogłosił, że wystartuje z modelem Civic w Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych WTCC organizowanych przez FIA.
 • Nowa Honda Civic
  Honda rozpoczęła seryjną produkcję nowej, już dziewiątej generacji, modelu civic. Tym samym fabryka w brytyjskim Swindon wraca do normalnego funkcjonowania. Firma ogłosiła też stworzenie 500 nowych miejsc pracy i powrót do dwuzmianowej produkcji. Manabu Nishimae, prezydent Honda Motor Europe powiedział, że koncern będzie nadal budował samochody i silniki w Europie, natomiast zakład w Swindon pozostanie ważnym elementem tych działań, czego doskonałym przykładem jest rozpoczęcie produkcji nowego civica. Dodał on, iż europejski oddział Hondy wyszedł z kryzysu, a w 2012 roku spodziewany jest znaczący wzrost produkcji. "Ostatnie trzy lata były bardzo trudne z punktu widzenia działań firmy w Europie. Doświadczyliśmy kryzysu ekonomicznego wywołanego dwiema klęskami żywiołowymi w Japonii i Tajlandii. W tym okresie nasi pracownicy pozostali jednak oddani marce i jestem niezmiernie dumny z tego, w jaki sposób stawili czoła problemom. Naszym celem jest teraz wykorzystanie nowych możliwości rozwoju i osiągnięcie sukcesu w przyszłości." - powiedział Manabu Nishimae. Oprócz nowego Civica i popularnego w Europie modelu Jazz, w przyszłym roku do seryjnej produkcji w Swindon wejdzie nowa europejska Honda CR-V oraz nowy silnik Diesla o pojemności skokowej 1,6 l. Według szacunków, wielkość produkcji samochodów w 2012 roku zostanie podwojona do 180 tys. sztuk. Rekrutacja na nowe stanowiska pracy rozpocznie się już za chwilę. Aplikacje można wysyłać za pośrednictwem brytyjskiej strony internetowej Hondy.