• W kolejnych sezonach serialu "Hotel 52" widzowie nie zobaczą już postaci granej przez Magdalenę Cielecką. Jak podają media, aktorka odeszła z obsady produkcji.
 • "Hotel 52"
  Już w dzisiejszym odcinku "Hotelu 52" pojawi się czarujący Filip Bobek. W Hotelu 52 po odejściu Marcina (Antoni Paradowski) brakuje konsjerża. Iwona (Magda Cielecka) umawia się na rozmowę z potencjalnym kandydatem (Filip Bobek). Niewyparzony język Tomasza nie przypadnie do gustu menedżerce hotelu .
 • Nowy sezon "Hotelu 52"
  Już dziś wieczorem na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje 6. sezon popularnego serialu "Hotel 52". W kolejnych odcinkach widzowie poznają kilka nowych postaci oraz zobaczą, jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski) .
 • Magdalena Cielecka dotychczas wcielała się w jedną z głównych bohaterek serialu "Hotel 52". Niestety, w nowym sezonie najprawdopodobniej jej obecność na ekranie zostanie w znacznym stopniu okrojona. Czy podobnie jak "Szpilki na Giewoncie" po odejściu Magdy Schejbal, "Hotel 52" straci na popularności bez Magdy Cieleckiej?
 • Magdalena Cielecka
  Magdalena Cielecka wciela się w serialu "Hotel 52" w rolę Iwony, menadżerki hotelu. Jest chłodna, opanowana i doskonale zorganizowana. Potrafi dbać o swoje sprawy - tak, jak aktorka ją grająca. Niestety, Cieleckiej tym razem nie udało się wynegocjować podwyżki.
 • Magdalena Cielecka
  Kryzys kryzysem, a o swoje trzeba walczyć. Czasem jak lew! Wie o tym doskonale Magdalena Cielecka i ostro negocjuje warunki swojej umowy z producentami pewnego znanego serialu.
 • Już dzisiaj w "Hotelu 52" zameldują się: Marta Juras i Mirosław Haniszewski. Bohaterka Juras spodoba się Arturowi (Krzysztof Kwiatkowski) i zagości na stałe w nowym hotelu. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku.
 • "Hotel 52"
  Pożar w hotelowej kuchni, niespodziewana ciąża, kobieta z amnezją i uzależnienie od środków uspokajających bohaterki granej przez Magdalenę Cielecką. To wszystko już w dzisiejszym, 5. odcinku serialu "Hotel 52".