• Ślub w "Hotelu 52"
    Ślub to niezwykle piękne wydarzenie, jednakże bywa też stresujące. Co więcej, w hotelu zjawiają się żałobnicy, a panna młoda nie może ich zobaczyć! Jednego dnia personel hotelowy musi się zmierzyć z przygotowaniami do ślubu i pogrzebu. Gościnnie w odcinku wystąpią: Katarzyna Sawczuk, Paweł Pabisiak, Hanna Śleszyńska, Adam Pieczyński, Anna Radwan i Jerzy Schejbal .
  • W 6. odcinku "Hotel 52"
    Już dziś w "Hotelu 52" kolejna dawka emocji. Natalia zdecyduje się na udział w trasie koncertowej, Marta wybuchnie płaczem na widok pierścionka zaręczynowego, Beata poczuje się zazdrosna o Roberta, Lucy znajdzie nowy, gorący temat do plotek, a cały personel hotelu będzie bardzo poruszony ponowną wizytą Macieja Musiała. Wyjątkowym gościem będzie także Joanna Koroniewska wraz ze swoim kochankiem, który okaże się księdzem!
  • "Hotel 52"
    Już dziś, 19 kwietnia w "Hotelu 52" zameldują się: Dorota Naruszewicz i Bartek Kasprzykowski. Pojawi się również Agnieszka Pawełkiewicz w roli ciężąrnej dziewczyny - Naruszewicz i Kasprzykowski wynajmują jej brzuch. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku.