• Jennifer Lawrence boi się horrorów
  Jennifer Lawrence zgodziła się zagrać w dreszczowcu "House at the End of the Street" w nadziei, że pokona swój lęk przed horrorami.
 • Jennifer Lawrence w "House at the End of the Street"
  Obrazy "Koniec zmiany" i "House at the End of the Street" zajęły ex aequo pierwsze miejsce amerykańskiego box office. Każdy zarobił po 13 milionów dolarów.
 • Jennifer Lawrence w "House At The End Of The Street"
  Jennifer Lawrence zaśpiewała w klipie promującym nowy film z jej udziałem, "House At The End Of The Street".
 • 1. "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2"
  Finałowa część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2" jest najbardziej oczekiwanym filmem tej jesieni. Ale – jak podaje Reuters – przyćmić go może obraz "Nędznicy" z gwiazdorską obsadą, któremu już dziś wróży się kilka statuetek Oscara. Oto najbardziej oczekiwane filmy tej jesieni...
 • Jennifer Lawrence w domu na końcu ulicy
  "House at the End of the Street" to najnowszy film z udziałem Jennifer Lawrence. Gwiazda "Igrzysk śmierci" zagrała nastolatkę, która wraz z matką (w tej roli Elisabeth Shue) wprowadza się do nowego domu. Wkrótce zaprzyjaźnia się z chłopakiem z sąsiedztwa (Max Thieriot), który okazuje się być jedynym ocalałym w straszliwej zbrodni sprzed roku. Za reżyserię na podstawie scenariusza Davida Loucka odpowiada Mark Tonderai. Amerykańska premiera została wyznaczona na 21 września.