Rio 2016: Polskie kajakarki narzekają na tor, na którym odbywać się będą igrzyska
10 czerwca 2016 Polskie kajakarki krytycznie oceniają tor w Rio de Janeiro, gdzie w sierpniu będą walczyć o olimpijskie podium. Zarówno dwukrotna medalistka igrzysk Beata Mikołajczyk, jak i Marta Walczykiewicz uważają, że nie powinny na nim odbywać zawody tak dużej rangi.