Dawid Konarski: My już w Tokio gramy towarzysko
04 czerwca 2016 "My już gramy w Tokio towarzysko, a każdy mecz trzeba wykorzystać jako trening pod główny cel, jakim jest medal olimpijski" - powiedział atakujący polskiej reprezentacji siatkarzy Dawid Konarski po porażce z Iranem 1:3 w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk.