• Szaleństwo na stoku
  Po sylwestrowym szaleństwie przyszedł czas na karnawałową zabawę! Jeżeli planujecie zaprosić znajomych na wyjątkową imprezę, musicie trzymać rękę na pulsie. W tym roku zapominamy o skomplikowanych drinkach i wyszukanych składnikach. To, co oczaruje waszych znajomych to zaskakujące i proste miksy wywołujące efekt „WOW”. Co to oznacza? Królować będą warstwowe mocktaile, nieszablonowe mieszadełka i totalnie zakręcone kostki lodu! Poniżej znajdziecie kilka orzeźwiających inspiracji.
 • Przepis na udaną imprezę
  Odpowiedni dobór składników oraz sposób serwowania drinków w pięknych kieliszkach typu „copa” (lub dużych kieliszkach do wina) sprawiają, że z pozoru zwyczajne koktajle, oczarują naszych gości. Drinki Copa Finlandia, dzięki idealnym proporcjom wszystkich składników, to również doskonałe orzeźwienie, które pozwala długo cieszyć się celebrowaniem wspólnych chwil ze znajomymi, nawet w najgorętsze noce.
 • Kobieta
  Najbardziej emocjonująca noc dla miłośników kina już za nami. Zobaczyliśmy selfie, która swoją popularnością przebiła zdjęcie amerykańskiego prezydenta i brytyjskiego księcia. Widzieliśmy olśniewające kreacje, które hollywoodzkie gwiazdy zaprezentowały na czerwonym dywanie. Teraz czas na odkrycie kolejnej tajemnicy, skrywanej przez ten porywający wieczór. Zdradzamy, jakimi drinkami piękna Lupita Nyong'o i uwodzicielski Matthew McConaughey wznieśli toast świętując swoje zwycięstwo.
 • impreza
  Smirnoff Black prezentuje trendy i zwyczaje związane z nocnym życiem, które kształtują się wśród mieszkańców dużych polskich miast. Blisko połowa z nich akceptuje blaski i cienie naszych metropolii i nie wyobraża sobie mieszkania gdzie indziej.
 • Impreza
  To, o czym wiadomo było już od dawna, potwierdzają naukowcy. Alkohol spożywany w grupie ludzi rozluźnia atmosferę, ułatwia nawiązywanie kontaktów i rozwiązuje języki. Być może to właśnie powoduje alkoholowe uzależnienie - wynika z najnowszych badań.
 • Herbaciany drink na sylwestra? Proszę bardzo
  Zamiast częstować sylwestrowych gości mocnym alkoholem, po którym na drugi dzień głowa pęka w szwach, pomyśl o zastąpieniu wódki, koniaku, a nawet wina - herbatą. Pomysłowe drinki na bazie herbaty to świetny sposób na rozgrzanie imprezy. Sprawdź nasze przepisy.
 • Po alkoholowej imprezie wątroba potrzebuje trzech dni na regenerację
  Imprezy alkoholowe wcale nie muszą źle odbijać się na twoim zdrowiu. Wystarczy, że zastosujesz się do zaleceń brytyjskich lekarzy, którzy w trosce o zdrową wątrobę amatorów napojów wysokoprocentowych, określili kiedy i ile wolno pić.