• Co robić, by nie mieć kaca?
  W sylwestrową noc trudno zachować trzeźwość. Ale to wcale nie oznacza, że Nowy Rak trzeba witać z bólem głowy. Wystarczy, że wykorzystasz sprawdzone sposoby na kaca.
 • Pijany mężczyzna
  Świetna impreza, doskonały nastrój, dużo śmiechu, a do tego sporo alkoholu – i kładąc się spać, wiemy już, że poranek będzie trudny. Każdy, kto przynajmniej raz w życiu przesadził z alkoholem, zdaje sobie sprawę, jakie są tego konsekwencje. Kiedy wstajemy po wieczornym szaleństwie, kac przypomina nam, dlaczego nie powinniśmy pić za dużo wyskokowych trunków.
 • Mężczyzna po imprezie
  Po całonocnej imprezie masz gigantycznego kaca? Zamiast czekać, aż ból głowy stanie się jeszcze bardziej nieznośny, zacznij działać. Wypij napój, który pokona przykre dolegliwości.
 • Klin klinem, czyli "odroczenie wyroku"
  Wielu z nas nie wyobraża sobie zabawy bez alkoholu, a sylwestrowy wieczór bez szampana nie może się udać... Jeśli uważasz podobnie, noworoczny kac dopadnie i ciebie! Co zrobić jeśli w "kosztowaniu" alkoholowych rarytasów poniesie nas fantazja? Zobacz galerię!
 • Krzysztof Skiba
  Jeśli podczas imprezy przesadzimy z alkoholem, istnieje ryzyko, że rano obudzimy się z dokuczliwym bólem głowy. Ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć, spytaliśmy Krzysztofa Skibę, doświadczonego imprezowicza i rockmana, jak uniknąć kaca.
 • Skacowany imprezowicz
  Huczna zabawa, często zakrapiana, kończy się nieprzyjemnościami następnego dnia. Co zrobić, żeby pierwszy dzień roku nie okazał się koszmarem? Amerykański specjalista ma kilka ważnych rad.
 • Alkohol smakuje bardziej w głośnym towarzystwie
  Dlaczego tyle pijemy na imprezach? Odpowiedzi na to pytanie poszukali naukowcy. I znaleźli odpowiedź. To wszystko przez... muzykę.