• Edyta Górniak
  Edyta Górniak stanęła przed nie lada dylematem. Wokalistka miała być jedną z głównych gwiazd sylwestra w Zakopanem współorganizowanego przez TVP, ale kilka dni przed sfinalizowaniem umowy trafiła się jej intratna propozycja.
 • Radiohead
  Jest już znana pierwsza gwiazda Open'er Festival 2017. Na przyszłorocznej edycji wystąpi Radiohead.
 • Roisin Murphy
  Nie masz planów na weekend? Ruszaj do Płocka na największy w Polsce festiwal z elektroniką. Audioriver to gratka zarówno dla fanów techno i house’u, jak też drum & bass, dubstepu, electro oraz IDM i popu. Kogo zobaczymy na scenie?
 • impreza
  Smirnoff Black prezentuje trendy i zwyczaje związane z nocnym życiem, które kształtują się wśród mieszkańców dużych polskich miast. Blisko połowa z nich akceptuje blaski i cienie naszych metropolii i nie wyobraża sobie mieszkania gdzie indziej.
 • Zamek w Mosznej
  Maj będzie gorący na Opolszczyźnie - nie tylko w pogodzie, ale również w sferze kultury. Region odwiedzą gwiazdy światowego formatu, zaprezentują się również artyści od wielu lat z nim związani. Studenci Politechniki Opolskiej będą mieli swoje święto, nie zabraknie ciekawych propozycji dla rodzin. Będzie śmiesznie - podczas występów kabaretów - i będzie wzruszająco - na przykład na koncercie Anety Łasik poświęconym Bułatowi Okudżawie.
 • Alkohol smakuje bardziej w głośnym towarzystwie
  Dlaczego tyle pijemy na imprezach? Odpowiedzi na to pytanie poszukali naukowcy. I znaleźli odpowiedź. To wszystko przez... muzykę.