• Miesięcznica smoleńska
  PO zaapelowała do polityków PiS o zwrot pieniędzy wydanych przez państwo na ochronę miesięcznic smoleńskich; złoży też wniosek do NIK o zbadanie celowości wydatków na tę ochronę. Pieniądze powinni zwracać ci, którzy organizują się, by utrudniać miesięcznice - komentuje rzeczniczka PiS.
 • Bartłomiej Misiewicz
  Posłowie PO chcą wiedzieć, co stało się z nagraniami monitoringu klubu nocnego, w którym rok temu bawił się ówczesny rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz. Zastanawiają się, czy nie przejęła ich Służba Kontrwywiadu Wojskowego.
 • Edyta Górniak
  Edyta Górniak stanęła przed nie lada dylematem. Wokalistka miała być jedną z głównych gwiazd sylwestra w Zakopanem współorganizowanego przez TVP, ale kilka dni przed sfinalizowaniem umowy trafiła się jej intratna propozycja.
 • Załamany mężczyzna opiera głowę o stół
  OPIS SYTUACJI: Przynajmniej jedną trzecią życia spędzamy w pracy. Dla wielu jest ona drugim domem i przenoszą do niej domowe zwyczaje, np. obchodzenie prywatnych uroczystości. Szczególnie w tych firmach, które w relacjach zawodowych chcą wprowadzać luźniejszą atmosferę. Jednak gdy świętowanie odbywa się w firmie, pracodawca może mieć kłopot, jeśli pracownik nie tylko poczęstował koleżanki i kolegów doskonałym jedzeniem, ale na dodatek alkoholem. Taka sytuacja miała miejsce w firmie pana Władysława. Jego pracownik Emil Miszczuk postanowił uczcić swoje imieniny w czasie pracy, zakrapiając tę okazję wysokoprocentowym napojem. Pan Władysław, zdenerwowany rozmachem świętowania, wskutek którego wiele osób na dłuższy czas odstąpiło od wykonywania pracy, postanowił raz na zawsze skończyć z nadmiernie rozluźnioną atmosferą w firmie. W celu omówienia ewentualnych działań wobec organizatora imprezy zaprosił na spotkanie panią Grażynę, kadrową, oraz pana Dionizego, firmowego prawnika.
 • Adam Nawałka
  Trener reprezentacji Polski Adama Nawałka poinformował w niedzielę, że piłkarze, którzy złamali regulamin podczas ostatniego zgrupowania zostali ukarani finansowo. Nie podał jednak ani ich nazwisk, ani kwot.
 • Dariusz Michalczewski
  Dariusz Michalczewski zakończył karierę sportową 10 lat temu. Były bokser wciąż potrafi jednak zadbać o swoje finanse: Jestem zamożnym człowiekiem i nie mam potrzeby jeździć i walić chałtury. - wyznał w ostatnim wywiadzie.
 • Jarosław Kaczyński, Mariusz Błaszczak
  Koszt organizacji jednej z głównych imprez PiS został zawyżony. Jak donosi Wprost.pl konflikt między Prawem i Sprawiedliwością zamieszany ma być Stanisław Janecki, felietonista "wSieci". 
 • Pomniki politycznej pychy czy sprawne przedsiębiorstwa? W styczniu miesięczne przychody Stadionu Narodowego wyniosły 140 tys. zł, w maju już 2,5 mln zł, co oznacza wzrost aż o 1600 proc., ale muszą być jeszcze blisko dwa razy wyższe, by stołeczna arena zaczęła na siebie zarabiać.
 • Ministerstwo Sportu wyłożyło na koncert Madonny na warszawskim Stadionie Narodowym ponad 6 mln zł. Plan zakładał, że wydatki miały się zwracać. Tymczasem w rzeczywistości strata sięgnęła blisko 5 mln zł.
 • Euro 2012: Brakuje policjantów do ochrony turnieju
  Na niespełna dwa miesiące przed turniejem Euro 2012 brakuje ośmiu tysięcy funkcjonariuszy policji. Mimo uspokajających zapewnień z resortu MSW nie zanosi się, by udało się tę potężną wyrwę zasypać.