• Pomniki politycznej pychy czy sprawne przedsiębiorstwa? W styczniu miesięczne przychody Stadionu Narodowego wyniosły 140 tys. zł, w maju już 2,5 mln zł, co oznacza wzrost aż o 1600 proc., ale muszą być jeszcze blisko dwa razy wyższe, by stołeczna arena zaczęła na siebie zarabiać.
  • Ministerstwo Sportu wyłożyło na koncert Madonny na warszawskim Stadionie Narodowym ponad 6 mln zł. Plan zakładał, że wydatki miały się zwracać. Tymczasem w rzeczywistości strata sięgnęła blisko 5 mln zł.
  • Stadion Narodowy
    W sobotę na Stadionie Narodowym odbędzie się zamknięta impreza z okazji 20-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej oraz zjazdu Krajowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Pojawiła się informacja, że dochód z całej imprezy ma wynieść... złotówkę plus VAT.
  • Stadion Narodowy w Warszawie
    Państwowe imprezy mają pomóc w utrzymaniu największego polskiego obiektu sportowego. Już w tę sobotę na stadionie odbędzie się wielka, zamknięta impreza z okazji 20-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej oraz zjazd Krajowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.