• PREZYDENT, RZĄD I OJCIEC RYDZYK NA URODZINACH RADIA MARYJA
  "Radio Maryja ma prawo prowadzić i włączać się w politykę budowania dobrego państwa" - oświadczył prezydent Andrzej Duda na imprezie z okazji 25. rocznicy powstania Radia Maryja. Dziękował też rozgłośni "za budowanie wielkiej wspólnoty i za niezłomność". Premier Beata Szydło w liście odczytanym na uroczystościach złożyła gratulacje twórcom radia i kontynuatorom "swoistej misji specjalnej, jaką jest ewangelizacja". Prezes PiS Jarosław Kaczyński w liście odczytanym przez szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka zwrócił się do dyrektora Radia Maryja. Jak napisał, dzieła ojca Tadeusza Rydzyka tworzą "ogromną przestrzeń czynienia dobra", a dla wielu środowisk jego osiągnięcia są "solą w oku".
 • Anna i Robert Lewandowscy
  Robert Lewandowski w miniony piątek skończył 27 lat. Z tej okazji, ukochana żona przygotowała dla niego wyjątkową imprezę. Zobacz, jacy celebryci zjawili się, by świętować z najlepszym polskim piłkarzem.
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przestali ukrywać swój związek i coraz chętniej pojawiają się razem na czerwonym dywanie. Podczas ostatnich urodzin magazynu "Party", para pozowała fotoreporterom, nie szczędząc sobie wzajemnych czułości.
 • Kamil Grosicki
  Goście bawili się do białego rana. Z okazji swoich 26. urodzin Kamil Grosicki wyprawił huczną imprezę. Było tak głośno, że interweniować musiała policja.
 • Dominika Gawęda
  To już dwadzieścia lat... Radio WAWA, grające tylko polską muzykę świętowało swoje urodziny. Na imprezę do warszawskiego klubu Platinium przyszło mnóstwo gwiazd. Zobacz, kto świętował z rozgłośnią.
 • Impreza u Janusza
  Janusz Józefowicz swoje 52. urodziny świętował z wielką pompą. Skoro wciąż czuje się młodzieniaszkiem i może wychylać kieliszek za kieliszkiem, to dlaczego miałby sobie odmawiać zabawy?