• Aleksander Kwaśniewski
  Na stronie prezydent.pl można znaleźć wywiad z 2001 r. jakiego ówczesny prezydent Aleksander Kwaśniewski udzielił "Gazecie telewizyjnej". Radzi on m.in. jakie alkohole pić w czasie sylwestrowej zabawy i nie tylko...
 • Jak się ubrać na sylwestra
  Mężczyźni z reguły nie spędzają czasu na rozmyślaniach – w co by się tu ubrać na noworoczny wieczór? Czasem jednak trzeba założyć coś bardziej wytwornego niż rozciągnięty podkoszulek i dżinsy. Jedną z takich okazji jest sylwester. Jeżeli Wasze plany sylwestrowe wybiegają nieco dalej niż spędzenie wieczoru przed telewizorem, trzeba postarać się bardziej niż zwykle.
 • Kobieta przegląda się w lustrze
  Koniec roku za pasem – na pewno powoli zaczynasz się zastanawiać, jak spędzić tą wyjątkową noc. Jeśli masz w planach zabiegi medycyny estetycznej, warto zacząć je już teraz, by do sylwestra cieszyć się ich efektami i piękną skórą.
 • Bangkok, Tajlandia
  Tajlandia to kraj egzotyczny, ale otwarty na świat. Świetnie się nadaje na pierwszy kontakt z Azją. Za dnia można spędzać czas na rajskich plażach, wygrzewając się w słońcu, a na bardziej aktywnych czeka bogata oferta sportów wodnych i interesujące zabytki. Tajlandia ma jednak i drugie oblicze - nocą zamienia się w prawdziwy imprezowy raj. Sprawdź, jak bawią się mieszkańcy Bangkoku i które kluby słyną z najlepszych imprez.
 • Wieczór kawalerski
  Tradycyjne wieczory kawalerskie w klubie cieszą się coraz mniejszą popularnością wśród Polaków. Panowie wolą bardziej oryginalny sposób na pożegnanie kawalerskiego stanu. Na czasie są rozgrywki paintballowe, wyścigi gokartów i sporty ekstremalne. Podobne rozrywki coraz częściej wybierają też na wieczór panieński przyszłe panny młode.
 • Horror na ulicach! Niezwykły karnawał w Lucernie
  Chcesz poczuć się jak bohater filmu grozy? Raz w roku taką okazję zapewnia szwajcarskie miasto Lucerna. Na ulice wychodzą potwory, żywe trupy, postaci w fantazyjnych i nierzadko przyprawiających o dreszcz maskach i strojach. To jeden z najstarszych karnawałów Europy, sławą dorównujący karnawałowi w Wenecji.
 • Szaleństwo na stoku
  Po sylwestrowym szaleństwie przyszedł czas na karnawałową zabawę! Jeżeli planujecie zaprosić znajomych na wyjątkową imprezę, musicie trzymać rękę na pulsie. W tym roku zapominamy o skomplikowanych drinkach i wyszukanych składnikach. To, co oczaruje waszych znajomych to zaskakujące i proste miksy wywołujące efekt „WOW”. Co to oznacza? Królować będą warstwowe mocktaile, nieszablonowe mieszadełka i totalnie zakręcone kostki lodu! Poniżej znajdziecie kilka orzeźwiających inspiracji.
 • Reserved
  Przenosimy się w czasy prywatek, kul disco i nieco romantycznej elegancji lat 70. Karnawałowa kolekcja Reserved garściami czerpie z estetyki tamtej epoki. Cechy charakterystyczne: tkaniny o metalicznym połysku, zabawa fakturą, luźne i nonszalanckie fasony.
 • Kobieta z szampanem
  Do Sylwestra pozostało już mniej niż 100 dni i choć wydaje się, że to dużo czasu, by zaplanować wyjazd, warto zacząć już teraz... Dlaczego? Eksperci z portalu Sylwestrowy.pl znają odpowiedź na to pytanie! Oto 7 powodów, by już dziś zastanowić się, jak spędzimy ostatnią noc w roku.
 • Mega Piana Party
  Tłum kuso ubranych nastolatek, głośna muzyka i 400 litrów piany... Tak bawią się imprezowicze w jednym z jeleniogórskich klubów. Zobacz gorące zdjęcia wykonane w trakcie zabawy!