• Poszukiwania Iwony Wieczorek
  Jedno z biur detektywistycznych twierdzi, że wpadło na obiecujący trop dotyczący zaginięcia w 2010 r. w Gdańsku Iwony Wieczorek. Prokuratura wydała oświadczenie, w którym informuje, że trop ten został już wcześniej zbadany i oceniony jako nietrafny.
 • Policja
  W trakcie prowadzonych w gdańskim pasie nadmorskim prac ziemnych związanych z zaginięciem w 2010 r. 19-letniej Iwony Wieczorek, policja znalazła szczątki innej osoby. Biegły wstępie ocenił, że pochówek może pochodzić z czasu II wojny światowej.
 • Mężczyzna z ręcznikiem
  W gdańskim parku położonym w pasie nadmorskim policja prowadzi badania terenu związane z zaginięciem w 2010 r. 19-letniej Iwony Wieczorek. Funkcjonariusze nadal poszukują mężczyzny, który najprawdopodobniej jako ostatni widział kobietę.
 • Barbara Kasprzycka
  Iwona Wieczorek wyszła pięć lat temu ze znajomymi na imprezę i ślad po niej zaginął. Jest raczej pewne, że nie odeszła ze swojego życia na własną prośbę. Krzysztof Olewnik zniknął dziewięć lat wcześniej z własnego domu. Po miesiącach przetrzymywania w zwierzęcych warunkach został zamordowany.
 • Policja
  Najwyższa Izba Kontroli krytycznie o poszukiwaniach osób zaginionych, prowadzonych przez policję. W specjalnym raporcie NIK wytknęła funkcjonariuszom między innymi niewłaściwe korzystanie z procedur, co może się przekładać na skuteczność tych poszukiwań.
 • Poszukiwania Iwony Wieczorek. Akcja policji w Trójmieście
  Ponad stu policjantów przeszukiwało zarośla w pasie nadmorskim w Gdańsku. W akcji brał udział pies tropiący, rozkopywano ziemię, przetrząsano krzaki. Policja ma nowy tajemniczy trop w sprawie głośnej sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek. Co może dziwić, to fakt, że poszukiwania w tym miejscu przeprowadzono dopiero dziś. Ponad trzy lata od dnia, w którym dziewczyna nie wróciła do domu.