• "Ja to mam szczęście" to nowy serial komediowy, który zastąpił na antenie Dwójki popularny "Rodzinka.pl". Niestety produkcja nie zaskarbiła sobie takiej sympatii widzów, jak jej poprzednik. Czyżby Małgorzata Kożuchowska w roli matki trójki dzieci wypadała bardziej wiarygodnie niż Kinga Preis?
  • "Ja to mam szczęście"
    Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach i trójka dzieciaków, tak w skrócie można opisać bohaterów nowego serialu TVP2 "Ja to mam szczęście". Perypetie sympatycznej rodziny Polaków najczęściej toczą się w kuchni.
  • "Każda praca uszlachetnia" - ta maksyma zdaje się przyświecać kilku polskim aktorom, nie stroniącym od nadmiaru zawodowych wyzwań. Tomasza Karolaka możemy obecnie oglądać w 3 serialach, Krystian Wieczorek, w najgorętszym okresie występował w 5 produkcjach. Oto ranking gwiazd występujących w kilku serialach jednocześnie. Czy widzowie zaczną mylić ich postaci?
  • Już od 7 marca, w każdą środę, o godz. 20.45 Dwójka zaprosi widzów na premierowe odcinki nowego serialu "Ja to mam szczęście" z Kingą Preis i Jackiem Braciakiem w rolach głównych. Produkcja w najbliższych miesiącach zastąpi popularny serial "Rodzinka.pl".
  • Po dużym sukcesie "Rodzinka.pl", Telewizja Polska postanowiła wyprodukować kolejny serial dla całych rodzin. Już wkrótce na antenie TVP będzie można śledzić losy bohaterów "Ja to mam szczęście". Zdjęcia ruszą 1 grudnia.
  • TVP szuka chętnych do ról w nowym serialu
    Twórcy popularnego serialu Dwójki "rodzinka.pl" poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia do nowego serialu "Ja to mam szczęście". W głównych rolach zagrają Kinga Preis i Jacek Braciak.