• Jacek Rostowski
  Kiedy Jacek Rostowski prowadził kampanię do europarlamentu, to nocował w ekskluzywnych hotelach w Bydgoszczy i Toruniu, na co brał pieniądze z Sejmu, donosi Fakt.pl. To niezgodne z prawem, podkreśla.
 • Jacek Rostowski
  Kiedy Jacek Rostowski prowadził kampanię do europarlamentu, to nocował w ekskluzywnych hotelach w Bydgoszczy i Toruniu, na co brał pieniądze z Sejmu, donosi Fakt.pl. To niezgodne z prawem, podkreśla.
 • Sejm
  Choć pracownicy biur poselskich zarabiają miesięcznie nawet 6,5 tys. zł, to jeszcze raz w roku dostają tzw. trzynastki. Tylko w zeszłym roku poszło na ten cel ponad 1,6 mln zł.
 • Premier Donald Tusk w Sejmie
  To sukces taktyczny Tuska - tak wystąpienie premiera z wnioskiem o udzielenie rządowi wotum zaufania i wynik głosowania komentuje politolog profesor Wawrzyniec Konarski . Za było 237 posłów, przeciw - 203. Nikt nie wstrzymał się od głosu.
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński
  To będzie "sprawdzam" dla opozycji. Prawo i Sprawiedliwość spotka się z innymi ugrupowaniami opozycyjnymi, aby przekonać je do konstruktywnego wotum nieufności dla rządu. Sprawa ma związek z nagraniami polityków, publikowanymi od tygodnia przez "Wprost". W ostatni weekend tygodnik opublikował stenogramy między innymi rozmów Jacka Rostowskiego z Radosławem Sikorskim.
 • Ponad połowa posłów nie zadowala się wynagrodzeniem z Sejmu, więc osiąga dochody z więcej niż jednego źródła. Zarobione w ten sposób pieniądze przedstawiciele narodu najchętniej inwestują w nieruchomości, rzadziej w papiery wartościowe i waluty. Nie boją się też zadłużać.
 • Miejsce 1: Cezary Kucharski (PO) - zarobki w 2013: 5 203 569,67 zł
  Najbardziej przedsiębiorczy z polskich posłów zarobił w ubiegłym roku grubo ponad pięć milionów złotych. Co ciekawe, w pierwszej dziesiątce tych, których dochody były najwyższe, jest tylko dwóch posłów ze świecznika. Przejrzeliśmy oświadczenia majątkowe polityków zasiadających przy Wiejskiej. Oto ci, którzy w ubiegłym roku zarobili najwięcej.
 • Jacek Rostowski, podczas sejmowej debaty o budżecie na 2014, mówił posłom, że gospodarka ma się coraz lepiej. Jego zdaniem, są już prognozy, które pokazują, że PKB może rozwijać się nawet w tempie 3 proc. rocznie.
 • Donald Tusk, Janusz Piechociński i Jacek Rostowski
  Rada Polityki Pieniężnej i Europejski Bank Centralny - minister finansów wskazuje głównych winowajców nowelizacji polskiego budżetu. Projekt zakłada wzrost deficytu budżetowego o 16 miliardów złotych oraz 7,5 miliarda oszczędności ministerstw.
 • Jacek Rostowski w Sejmie
  Serialu z Jackiem Rostowskim w roli głównej ciąg dalszy. Teraz reżyserować będą Jarosław Kaczyński, Leszek Miller i Janusz Palikot. W zeszłym tygodniu Donald Tusk dementował doniesienia o możliwej dymisji swojego zastępcy. Dzisiaj architekt rządowej polityki gospodarczej trafi na celownik opozycji.