• Odpicowane mieszkanie
  Mieszkanie Malwiny Paulukiewicz-Gierlak i Roberta Gierlaka to królestwo kolorów. "One mi zawsze towarzyszyły. Jesteśmy bardzo sentymentalni, z każdym przedmiotem wiąże się dłuższa historia" - powiedziała Malwina. Gdzie szuka inspiracji?
 • Mieszkanie
  Samodzielne urządzanie wnętrza domu może być zajęciem zarówno przyjemnym, jak i trudnym. Przydać się tu może umiejętność patrzenia na meble, podłogi i dekoracje, jako na elementy tworzące spójną całość. Cała sztuka polega na tym, aby z różnorodności uczynić zgraną kompozycję.
 • Łazienka
  Choć biel w łazience zawsze miała się dobrze, amerykańskie badania pokazują, że w 2017 roku jeszcze bardziej zyskała na popularności. O czym warto pamiętać sięgając po farby, kafle i wyposażenie w tym kolorze? Co można zrobić, by biel nie była nudna?
 • Zazwyczaj niemal w ogóle nie zwraca się uwagi na podłogę, a to właśnie ona ma ogromny wpływ na całą aranżację. Odpowiednio dobrana może pomóc nam zmodyfikować optycznie wnętrze. Jakie wykończenie sprawdzi się w mieszkaniu o niewielkim metrażu?
 • Mieszkanie
  Dodaję rzeczy tak, żeby były użytkowe, ale też ładne - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Alicja Igielska, właścicielka mieszkania. Jak urządziła wnętrza? - Czerwień zawsze mi towarzyszyła, to bardzo ciepły kolor - zaznaczyła. Jak wprowadzić kolor do wnętrz?
 • Łóżko sypialnia materac poduszki
  Elżbieta Chudzicka i Mateusz Chołys to autorzy bloga wnętrzarskiego. Choć do swojego mieszkania wprowadzili się zaledwie rok temu - mają już na koncie wiele metamorfoz. - Często przemalowujemy, zmieniamy - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Chudzicka. Skąd czerpią pomysły na zmianę aranżacji wnętrz? Skąd pomysł na ścianę w sypialni w kolorze granatu?
 • Mieszkanie
  Designerzy pożegnali już lato. Dotychczasową paletę barw czas zastąpić najmodniejszymi kolorami sezonu jesień/zima, które tradycyjnie wybrał amerykański Instytut Pantone. Jednak, po raz pierwszy w historii, inspiracją dla legendarnej firmy były nie tylko kolekcje projektantów z New York Fashion Week, ale też i te prezentowane w Londynie. Ich wybór może lekko zaskakiwać.
 • Zielony kolor w mieszkaniu
  Greenery to najmodniejszy kolor 2017 roku według Instytutu Kolorów Pantone, który co roku wskazuje odcienie rządzące światem designu (i mody). Z czym go zestawiać? Gdzie stosować? I jaki efekt daje jego użycie? Zapytaliśmy o to ekspertów od urządzania wnętrz.
 • Kuchnia
  Kuchnia to serce domu, w którym toczy się życie rodzinne oraz miejsce, gdzie przyrządzane są posiłki dla bliskich i gości. Dobierając odpowiednie kolory możemy się w niej zrelaksować lub dodać sobie energii. Chcesz jeść mniej – użyj niebieskiego koloru. Chcesz zachęcić niejadka do jedzenia – wybierz pomarańczowy.