• Lider PSL Janusz Piechociński
  W Polskim Stronnictwie Ludowym trwa radość z wyników listopadowych wyborów samorządowych. W Warszawie obraduje Rada Naczelna ludowców. Podsumowując kampanie i wynik partii - 24 procent- wicepremier i prezes PSL Janusz Piechociński porównał ją do jej austriackiej odpowiedniczki.
 • Janusz Piechociński
  Lider PSL bardzo krytycznie wypowiedział się na temat Jarosława Gowina. "Był kimś, a dzisiaj jest tylko najmitą w obozie Jarosława Kaczyńskiego" - stwierdził Piechociński na antenie Radia ZET. 
 • Ewa Kopacz i Janusz Piechociński
  Koalicja PO-PSL będzie rządzić w 15 sejmikach wojewódzkich. Wspólne porozumienie w tej sprawie ogłosili premier Ewa Kopacz, pełniąca obowiązki przewodniczącej PO, i wicepremier Janusz Piechociński, lider PSL. Platforma nie będzie rządzić z ludowcami tylko na Podkarpaciu, gdzie większość ma Prawo i Sprawiedliwość.
 • Jarosław Kaczyński
  Jarosław Kaczyński wydał wojnę tym, którzy uzyskali dobry wynik w wyborach samorządowych - ocenia Janusz Piechociński. Tak według wicepremiera i ministra gospodarki należy traktować słowa szefa PiS-u, który w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" nazwał PSL partią prorosyjską.
 • Janusz Piechociński
  Kompromitacja informatyków, a nie demokracji - mówi o przedłużającym się oczekiwaniu na wynik wyborów samorządowych Janusz Piechociński. Lider ludowców powiedział w Sejmie, że jest przeciw powtarzaniu głosowania. Twierdzi, że problemy PKW nie wpłynęły na wynik.
 • Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński
  Telewizja Polska, publikując dzisiejszy sondaż poparcia dla partii politycznych, dopuściła się niegodnej i niezwykle szkodliwej manipulacji. Tego zdania jest wicepremier Janusz Piechociński, który zapowiada złożenie wniosków do PKW i prokuratury w tej sprawie.
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński
  Lider ludowców, Janusz Piechociński wezwał w Sejmie prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego do odbycia z nim czterech  przedwyborczych debat. Na temat rolnictwa, gospodarki, samorządów i spraw europejskich.