• Beata Tadla, Jarosław Kret
    Beata Tadla i Jarosław Kret są parą od 5 lat, wciąż jednak nie zdecydowali się na sformalizowanie swojego związku. Brak ślub najwyraźniej przeszkadza dziennikarce, bowiem postanowiła wypomnieć tę kwestię ukochanemu na łamach kolorowego magazynu.
  • Jarosław Kret
    "Byłem przygotowany na wszystko. Ale chyba nikt nie jest gotowy na to, że nagle wejdą i go zastrzelą. Człowiek wypiera takie dziwne sytuacje ze swojej świadomości. A to jest dziwna sytuacja" - powiedział Jarosław Kret, pytany przez fakt24.pl o to, czy spodziewał się, że telewizja publiczna postanowi się z nim rozstać.
  • Beata Tadla i Jarosław Kret
    Od kilku dni w kolorowej prasie pojawiają się plotki o rzekomym kryzysie w związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta. Prezenter znudził się ponoć swoją ukochaną i zaczął rozważać rozstanie.
  • Jarosław Kret w ostatnim czasie stał się bohaterem kolorowych mediów, które w niezbyt korzystnym świetle przedstawiały jego życie osobiste i stosunek do byłych partnerek. Mimo złej prasy, stacja TVP nie zamierza rezygnować z pogodynka, który jej zadaniem, wciąż budzi sympatię telewidzów.