• Jason Statham i Agata Buzek w filmie "Koliber"
  "Koliber" to sensacyjna historia byłego żołnierza, który na ulicach Londynu żyje jako bezdomny, ale pewnego dnia dostaje drugą szansę. W filmie Stevena Knighta główną rolę zagrał jeden z najbardziej wziętych gwiazdorów kina akcji, a partnerowała mu Agata Buzek. Czy okazali się zgranym duetem, można przekonać się na własne oczy, bowiem amerykańska produkcja właśnie trafiła na płyty DVD i Blu-ray.
 • Prawdziwie niezniszczalny Jason Statham
  Na planie "The Expendables 3" doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem Jasona Stathama.
 • "Niezniszczalni 3" na planie: Wesley Snipes, Jason Statham i Sylvester Stallone
  "To był fantastyczny pierwszy dzień zdjęć do >>Niezniszczalnych 3<<. Wspaniale jest pracować z Harrisonem i naszym reżyserem, Patrickiem" – napisał Arnold Schwarzenegger na swoim profilu w serwisie Instagram. Prace na planie "The Expendables 3" ruszyły, a my mamy z niego zdjęcia.
 • Jason Statham i Jennifer Lopez w filmie "Parker"
  Tytułowy bohater "Parkera" to ciekawa postać. Może o tym nie wiecie, ale oglądaliście go już wielokrotnie. Wcześniej miał twarz m.in. Lee Marvina ("Zbieg z Alcatraz"), Roberta Duvalla ("Porachunki") i Mela Gibsona ("Godzina zemsty"). Był nawet Parker francuski ("Made in USA" Jean-Luca Godarda) oraz czarnoskóry (Jim Brown w "The Split"). Co prawda, żaden z nich w filmie nie nosił nazwiska Parker, ale to zawsze była ta sama postać – wzorowana na bohaterze powieściowego cyklu Donalda Westlake'a.
 • Jason Statham nadal będzie bił i strzelał
  Jason Statham jest regularnie obsadzany w filmach akcji, w których gra prawdziwych twardzieli. Nie ma jednak pretensji o to, że został zaszufladkowany.
 • Agata Buzek i Jason Statham na premierze "Kolibra"
  Agata Buzek najpierw zagrała w filmie "Koliber" (angielski tytuł "Hummingbird") u boku Jasona Stathama, a teraz pojawiła się na czerwonym dywanie podczas uroczystej premiery w Londynie. I zaskoczyła wszystkich wychudzoną sylwetką, o czym doniosły brytyjskie media.
 • Jason Statham w "Szybkich i wściekłych 7"
  Jason Statham zagra w kolejnej odsłonie serii "Szybcy i wściekli".
 • Agata Buzek zagrała w "Hummingbird"
  Obraz "Hummingbird" trafi do brytyjskich kin 17 maja. Jason Statham zagrał w nim byłego żołnierza służb specjalnych, który staje się bezdomnym, a partneruje mu Agata Buzek.
 • Jason Statham ochroniarzem Michaela Angarano
  Jason Statham zagra w filmie "Heat" - nowej adaptacji powieści Williama Goldmana. W poprzedniej ekranizacji z 1986 roku w roli głównej wystąpił Burt Reynolds (polski tytuł "Żar").
 • Bruce Willis fanem Jasona Stathama i Daniela Craiga
  Jason Statham i Daniel Craig to według Bruce'a Willisa najjaśniejsze gwiazdy kina akcji współczesnych czasów. 58-letni aktor nie szczędzi miłych słów młodszym kolegom po fachu.