• Jennifer Lopez odważnie w "Parkerze"
  Wielbiciele Jennifer Lopez będą zachwyceni. W nowym filmie "Parker" gwiazda pozwala sobie na wiele. W jednej ze scen widzowie zobaczą latynoską piosenkarkę pod prysznicem namiętnie całującą się z głównym bohaterem Jasonem Stathamem.
 • Jennifer Lopez gwiazdą "Parkera"
  "Parker" – thriller kryminalny z Jasonem Stathamem i Jennifer Lopez – powstał w oparciu o prozę Donalda E. Westlake'a. Bohaterem obrazu jest Parker (Statham), zawodowy złodziej, który pomimo swojego zawodu żyje według ścisłego kodeksu honorowego. Przestępca nigdy nie okrada potrzebujących, ale nie waha się zabijać, gdy jest do tego zmuszony. Podczas jednego ze skoków Parker zostaje wystawiony przez ludzi z własnej ekipy. W ramach zemsty mężczyzna podąża za nimi aż do Palm Beach, gdzie jego koledzy planują swój największy skok. W styczniu 2013 roku film zagości w kinach za oceanem.
 • Sylvester Stallone w filmie "Niezniszczalni 2"
  Dość twardzieli ubranych w obcisłe kombinezony z kolorowymi wzorkami albo doczepionymi uszami. Nadszedł czas prawdziwych facetów, czas "Niezniszczalnych". Bohaterów, jakich pamiętamy z sensacji z lat 80. z wypożyczalni kaset wideo. Z dużymi giwerami i pięściami jak bochenki chleba. Stallone, Statham, Willis, Schwarzenegger, Lundgren, Li powracają z jeszcze większą ekipą. "Niezniszczalni 2" demolują podwójnie.
 • Kadr z filmu "Niezniszczalni 2"
  Jason Statham pochwala pomysł włączenia Clinta Eastwooda, Nicolasa Cage'a i Harrisona Forda do obsady filmu "Niezniszczalni 3".
 • Premiera filmu "Niezniszczalni 2"
  W Polsce będzie można obejrzeć ich w akcji od 24 sierpnia, ale Hollywood już widziało drugą odsłonę "Niezniszczalnych". Na wielkiej premierze w Los Angeles pojawili się aktorzy, twórcy i fani. Chwilami było bardzo rodzinnie. Zobacz zdjęcia!
 • Nicolas Cage też będzie niezniszczalny
  Do kin nie trafił jeszcze obraz "Niezniszczalni 2", a Sylvester Stallone już przymierza się do trzeciej części. Ponownie chce powiększyć obsadę, m.in. o Nicolasa Cage'a.
 • Sylvester Stallone jako Barney Ross w "Niezniszczalnych 2"
  Pierwsza część "Niezniszczalnych" była hitem, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. Sylvester Stallone znów zebrał na planie gwiazdy kina sensacyjnego lat 80., a stawkę uzupełnił o mistrza półobrotu Chucka Norrisa, idola nastolatek Liama Hemswortha i piękną kobietę Nan Yu. Tym razem dzielni najemnicy będą się mścić za śmierć brutalnie zamordowanego Toola i ratować jego córkę... Będzie się działo – to więcej niż pewne. U nas już dziś kolekcja plakatów z całą drużyną "Niezniszczalnych 2".
 • Niezniszczalni 2
  Wielkie gwiazdy kina sensacyjnego lat 80. znów razem na ekranie! Pierwsza część "Niezniszczalnych" była hitem, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. W drugiej odsłonie dzielni najemnicy będą się mścić za śmierć brutalnie zamordowanego Toola i ratować jego córkę, dlatego solidnej dawki akcji, wybuchów, pojedynków i muskułów możemy być pewni. "Niezniszczalni 2" w kinach od 17 sierpnia, u nas już teraz pierwsze kadry z produkcji z licencją na hit.
 • "Elita zabójców":, czyli Statham i De Niro
  Elita filmowych zabójców spotyka się na ekranie. Akcja najwyższej jakości gwarantowana. A co z resztą filmowego rzemiosła?
 • Elita zabójców
  "Elita zabójców" to historia byłych członków brytyjskich sił specjalnych, których tropem podążają teraz płatni zabójcy. Eksplozje, spektakularne walki, pościgi, wybuchy, strzały i Jason Statham ratujący życie swego mentora Roberta De Niro. Zdaniem recenzentów to "Kino stylowe, przywołujące w pamięci stare, dobre, kultowe filmy". Na dodatek zrealizowane w oparciu o opisujący prawdziwe wydarzenia bestseller Ranulpha Fiennesa. "Elita zabójców" w kinach od 7 października.