• 68-letni gwiazdor i jego wspaniałe kobiety – trzecia żona i trzy córki
    Na londyńskiej premierze filmu "Niezniszczalni 3" o wiele większe zainteresowanie niż jego gwiazdorska obsada, wzbudziły cztery piękne kobiety u boku Sylvestera Stallone'a – jego żona oraz nastoletnie córki: Sophie (rocznik 1996), Sistine Rose (rocznik 1998) i Scarlet Rose (rocznik 2002).
  • Niezniszczalna ekipa w Cannes: Sylvester Stallone, Mel Gibson, Wesley Snipes, Jason Statham i Harrison Ford
    Jak zapowiadali, tak zrobili: ekipa "Niezniszczalnych 3" pojawiła się na festiwalu w Cannes i przebiła wszystkich! Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Mel Gibson, Harrison Ford, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Dolph Lundgren, Kellan Lutz, Glen Powell i reżyser Patrick Hughes na radzieckich czołgach podjechali pod hotel "Carlton" i zablokowali ruch na bulwarze Croisette, wywołując histerię wśród swoich fanów…
  • Prawdziwie niezniszczalny Jason Statham
    Na planie "The Expendables 3" doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem Jasona Stathama.
  • "Niezniszczalni 3" na planie: Wesley Snipes, Jason Statham i Sylvester Stallone
    "To był fantastyczny pierwszy dzień zdjęć do >>Niezniszczalnych 3<<. Wspaniale jest pracować z Harrisonem i naszym reżyserem, Patrickiem" – napisał Arnold Schwarzenegger na swoim profilu w serwisie Instagram. Prace na planie "The Expendables 3" ruszyły, a my mamy z niego zdjęcia.