• Jason Statham i Jennifer Lopez w filmie "Parker"
    Tytułowy bohater "Parkera" to ciekawa postać. Może o tym nie wiecie, ale oglądaliście go już wielokrotnie. Wcześniej miał twarz m.in. Lee Marvina ("Zbieg z Alcatraz"), Roberta Duvalla ("Porachunki") i Mela Gibsona ("Godzina zemsty"). Był nawet Parker francuski ("Made in USA" Jean-Luca Godarda) oraz czarnoskóry (Jim Brown w "The Split"). Co prawda, żaden z nich w filmie nie nosił nazwiska Parker, ale to zawsze była ta sama postać – wzorowana na bohaterze powieściowego cyklu Donalda Westlake'a.
  • Jennifer Lopez odważnie w "Parkerze"
    Wielbiciele Jennifer Lopez będą zachwyceni. W nowym filmie "Parker" gwiazda pozwala sobie na wiele. W jednej ze scen widzowie zobaczą latynoską piosenkarkę pod prysznicem namiętnie całującą się z głównym bohaterem Jasonem Stathamem.
  • Jennifer Lopez gwiazdą "Parkera"
    "Parker" – thriller kryminalny z Jasonem Stathamem i Jennifer Lopez – powstał w oparciu o prozę Donalda E. Westlake'a. Bohaterem obrazu jest Parker (Statham), zawodowy złodziej, który pomimo swojego zawodu żyje według ścisłego kodeksu honorowego. Przestępca nigdy nie okrada potrzebujących, ale nie waha się zabijać, gdy jest do tego zmuszony. Podczas jednego ze skoków Parker zostaje wystawiony przez ludzi z własnej ekipy. W ramach zemsty mężczyzna podąża za nimi aż do Palm Beach, gdzie jego koledzy planują swój największy skok. W styczniu 2013 roku film zagości w kinach za oceanem.