• Jemen. Ruiny po nalotach na miasto Sana'a sił arabskiej koalicji pod wodzą Arabii Saudyjskiej
  W nalotach przeprowadzonych przez koalicję pod wodzą Arabii Saudyjskiej na obóz szkoleniowy Al-Kaidy we wschodnim Jemenie dziesiątki osób poniosło śmierć albo zostało rannych.
 • Jemen. Chłopiec prezentuje kawałek rozbitego samolotu sił koalicji dowodzonej przez Arabię Saudyjską
  Co najmniej 41 cywili zginęło we wtorek w wyniku uderzeń z powietrza przeprowadzonych przez koalicję pod wodzą Arabii Saudyjskiej w prowincji Hadżdża na północy kraju, kontrolowanej przez antyrządowych rebeliantów.
 • Naloty w Jemenie
  31 osób zginęło, gdy samoloty koalicji pod wodzą Arabii Saudyjskiej dokonały nalotu na salę weselną w południowo-zachodnim Jemenie. Wśród zabitych są dzieci.
 • JEMEN. Naloty na zbuntowane miasto Sana
  Ruiny miasta Sana, jednego z najstarszych miast na świecie i opanowanej przez szyickich buntowników stolicy Jemenu, pokazują, jak Arabia Saudyjska rozprawia się z arabską wiosną. Bomby spadają nie tylko na ośrodki kontrolowane przez rebeliantów, ale również na cywilne osiedla. Fotoreporterzy dokumentują skutki nalotów koalicji, która dąży do przywrócenia władzy obalonego prezydenta Abda Rabbuha Mansuera Hadiego.
 • Konflikt w Jemenie
  Przeprowadzone z soboty na niedzielę nocne naloty wojsk Arabii Saudyjskiej na zbuntowane prowincje w Jemenie mogą doprowadzić do otwartego konfliktu zbrojnego na Bliskim Wschodzie. Bilans ofiar zamknął się na razie liczbą 35 osób zabitych i 88 rannych, ale liczby te mogą wkrótce drastycznie wzrosnąć. Saudyjska interwencja niesie ryzyko rozpętania wojny domowej.