• "Dzień Matki" po amerykańsku. Margo Martindale świetna w roli nieokrzesanej mamuśki
  81-letni Garry Marshall obchodził już na ekranie "Walentynki" i "Sylwestra w Nowym Jorku". Teraz postanowił uczcić "Dzień Matki". Chciał dobrze, wyszło ckliwie i przewidywalnie.
 • Jennifer Aniston i Kate Hudson w filmie "Dzień matki"
  Magazyn "People" wybrał najpiękniejszą kobietę świata 2016. W tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł Jennifer Aniston, to już drugi raz w jej karierze. Ranking "People" to jeden z ważniejszych tego typu, w showbiznesie traktowany jest niezwykle poważnie.
 • "Przyjaciele" nie wrócą w filmie
  Marta Kauffman, współtwórczyni serialu "Przyjaciele", zapewnia, iż nigdy powstanie film.
 • Jennifer Aniston, Angelina Jolie
  Konflikt pomiędzy Jennifer Aniston i Angeliną Jolie narodził się 10 lat temu, kiedy to Angie ukradła Jen męża. Plotkarska prasa od tego momentu wielokrotnie rozpisywała się na temat rzekomej nienawiści, jaką darzą się była i obecna żona Brada Pitta. Ostatnio, Aniston po raz pierwszy zdecydowała się skomentować tę sprawę.
 • Udział w serialu wciąż nie jest uznawany za tak prestiżową formę aktorstwa, jak rola w filmie przeznaczonym na duży ekran, jednak wielu aktorów właśnie dzięki telewizyjnym produkcjom zyskało sławę gwiazd kina. Oto galeria tych, którym udało się odnieść wielki sukces dzięki jednej, serialowej roli.
 • Jennifer Aniston jako Rachel
  "Przyjaciele" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali lat 90'. Perypetie szóstki przyjaciół z Manhattanu nieustannie bawią miliony widzów na całym świecie. W związku z niesłabnącą popularnością sitcomu, pojawił się pomysł, by przenieść go na duży ekran. Okazuje się jednak, że Jennifer Aniston, jedna z gwiazd produkcji, nie jest zwolenniczką realizacji pełnometrażowego filmu opartego na "Przyjaciołach" .
 • "Tak to się teraz robi" - historia miłosna z tłem
  Współczesne kobiety nie czekają już na księcia z bajki. W XXI wieku wystarczy mieć sprecyzowane wymagania, nieco gotówki i wybrać swojego Wikinga. Bohaterką filmu "Tak to się teraz robi" (w polskich kinach od 20 sierpnia) jest Kassie, młoda samotna kobieta, która dokładnie wie, czego chce od życia, a chce dziecka. Dziewczyna przestała łudzić się, iż spotka "tego jedynego", postanawia więc znaleźć dawcę.