• "Dzień Matki" po amerykańsku. Margo Martindale świetna w roli nieokrzesanej mamuśki
  81-letni Garry Marshall obchodził już na ekranie "Walentynki" i "Sylwestra w Nowym Jorku". Teraz postanowił uczcić "Dzień Matki". Chciał dobrze, wyszło ckliwie i przewidywalnie.
 • Julia Roberts jako Miranda w filmie "Dzień matki"
  Julia Roberts jest dziś jedną z najlepiej opłacanych aktorek na świecie. Wielkie pieniądze dostaje nawet wtedy, gdy nie musi się specjalnie napracować. Tak jak na planie najnowszego filmu "Dzień matki".
 • Jennifer Aniston i Kate Hudson w nowym filmie reżysera "Pretty Woman"
  Każda matka jest boska – oto motto nowej komedii Garry'ego Marshalla, twórcy takich hitów, jak "Pretty Woman" i "Uciekająca Panna Młoda".
 • 1. Jennifer Lawrence - 52 000 000 dolarów
  Magazyn "Forbes" przedstawił zestawienie najlepiej zarabiających aktorek. Najbogatsza okazała się Jennifer Lawrence...
 • 1. Kristen Stewart
  Prestiżowy magazyn "Forbes" opublikował nową listę najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood. Na jej szczycie znalazła się 21-letnia Kristen Stewart, gwiazda popularnej sagi filmów "Zmierzch". Młoda aktorka w ostatnim roku zainkasowała 34,5 mln dolarów i zostawiła w tyle wielkie damy Fabryki Snów. Przy przygotowywaniu zestawienia brano pod uwagę takie czynniki jak bezpośrednia płaca za rolę, udziały w zyskach, uczestnictwo w reklamach oraz tantiemy.
 • 1. Angelina Jolie - 30 milionów
  Magazyn "Forbes" opublikował listę dziesięciu najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood, podliczając pieniądze zarobione pomiędzy majem 2010 a majem 2011. Na szczycie zestawienia znalazły się Angelina Jolie i Sarah Jessica Parker, z 30 milionami dolarów każda. Oto pełna lista gwiazd przy kasie.