• 1. Jennifer Lawrence - 52 000 000 dolarów
  Magazyn "Forbes" przedstawił zestawienie najlepiej zarabiających aktorek. Najbogatsza okazała się Jennifer Lawrence...
 • 1. Sandra Bullock (51 milionów dolarów)
  Miesięcznik "Forbes" opublikował listę aktorek, które w okresie od czerwca 2013 roku do czerwca 2014 mogą pochwalić się największymi zarobkami. Na szczycie zestawienia znalazła się Sandra Bullock z zyskiem rzędu 51 milionów dolarów.
 • 1. Kristen Stewart
  Prestiżowy magazyn "Forbes" opublikował nową listę najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood. Na jej szczycie znalazła się 21-letnia Kristen Stewart, gwiazda popularnej sagi filmów "Zmierzch". Młoda aktorka w ostatnim roku zainkasowała 34,5 mln dolarów i zostawiła w tyle wielkie damy Fabryki Snów. Przy przygotowywaniu zestawienia brano pod uwagę takie czynniki jak bezpośrednia płaca za rolę, udziały w zyskach, uczestnictwo w reklamach oraz tantiemy.
 • Kristen Stewart na gali MTV Movie Awards
  W Los Angeles odbyła się tegoroczna gala MTV Movie Awards. Najwięcej, bo aż cztery nagrody filmowe MTV zdobyli twórcy "Igrzysk śmierci". Do ich gwiazd – Jennifer Lawrence i Josha Hutchersona – powędrowały statuetki za najlepszą rolę pierwszoplanową. Tytuł najlepszego filmu roku przyznano jednak przedostatniej części sagi o wampirach, "Przed świtem cz. 1". Oto fotograficzna relacja z prestiżowej imprezy...
 • 1. Angelina Jolie - 30 milionów
  Magazyn "Forbes" opublikował listę dziesięciu najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood, podliczając pieniądze zarobione pomiędzy majem 2010 a majem 2011. Na szczycie zestawienia znalazły się Angelina Jolie i Sarah Jessica Parker, z 30 milionami dolarów każda. Oto pełna lista gwiazd przy kasie.