• "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" w kinach od 6 maja
  Już jest widowiskowy, ostateczny zwiastun superprodukcji Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. A w nim nowy Spider-Man w osobie Toma Hollanda.
 • Jeremy Renner w filmie "Kill the Messenger"
  Do sieci trafił zwiastun thrillera "Kill the Messenger".
 • Marion Cotillard chce być szczęśliwą Polką
  W sieci zadebiutował pierwszy międzynarodowy zwiastun filmu "Imigrantka" ("The Immigrant"), w którym Marion Cotillard wciela się w Polkę Ewę.
 • Jeremy Renner poluje na czarownice
  W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun fantasy "Hansel and Gretel: Witch Hunters". Film opowiada o dorosłych Jasia i Małgosi, którzy – choć dawno wyrośli z dziecięcych lęków – to o spotkaniu z Babą Jagą nie zapomnieli. 15 lat po traumatycznych przeżyciach zajmują się polowaniami na czarownice.W głównych rolach występują Jeremy Renner i Gemma Arterton.
 • Agent rządowy Jeremy Renner
  "Dziedzictwo Bourne'a" – czwarty obraz popularnego cyklu ma stanowić uzupełnienie, a zarazem zamknięcie kultowej serii sensacyjnej o agencie Bournie. Tytuł dzieła został zaczerpnięty z opartej na cyklu Roberta Ludluma książki Erica Van Lustbadera, jednak fabuła ma niewiele wspólnego z historią przedstawioną w powieści. Gwiazdorem "The Bourne Legacy" został Jeremy Renner, który wciela się w zupełnie nową postać, agenta rządowego Aarona Crossa. Polska premiera filmu planowana jest na 10 sierpnia 2012 roku.
 • "Dziedzictwo Bourne'a" w kinach od 10 sierpnia 2012 roku
  Czwarty obraz cyklu ma stanowić uzupełnienie, a zarazem zamknięcie kultowej serii sensacyjnej o agencie Bournie. Gwiazdorem "The Bourne Legacy" został Jeremy Renner, który wciela się w zupełnie nową postać, Aarona Crossa. Obok niego na ekranie zobaczymy Rachel Weisz, Edwarda Nortona, Joan Allen, Alberta Finneya, Stacy Keach i Scotta Glenna. Polska premiera filmu planowana jest na 10 sierpnia 2012 roku