• Jury 6. edycji "The Voice of Poland"
  Już wiemy, kto będzie oceniał występy uczestników 6. edycji "The Voice of Poland". Telewizja Polska właśnie zaprezentowała nowy skład jury, w którym znaleźli się Maria Sadowska, Piasek, Edyta Górniak oraz Baron i Tomson.
 • The Voice Of Poland
  Telewizja Polska ujawniła dziś skład jurorski nowej edycji "The Voice of Poland". Do Edyty Górniak i muzyków Afromental, których oglądaliśmy w poprzedniej edycji, dołączyli Maria Sadowska i Piasek.
 • Edyta Górniak
  Show "Mali Giganci", które wiosną zadebiutowało na antenie TVN, okazało się dużym sukcesem. Dlatego pojawił się pomysł, wyprodukowania podobnego programu, czyli "The Voice of Kids". W jury miałaby zasiąść między innymi Edyta Górniak. Diva rozważa ofertę, ale pod jednym warunkiem.
 • Edyta Górniak, Kora
  Fakt, iż Edyta Górniak ośmieliła się zaatakować Korę, oburzył nie tylko fanów wokalistki Maanamu, ale także środowisko muzyczne oraz osoby zajmujące się muzyką i mediami. Słowa divy wywołały takie poruszenie, że w końcu ona sama postanowiła raz jeszcze zabrać głos w tej sprawie.
 • The Voice of Poland
  W nowym sezonie "The Voice of Poland" na widzów czeka nie tylko nieco odmieniony skład jury i nowa prowadząca, ale także nowe zasady. Co producenci zmienili w regulaminie programu?
 • Marika, Edyta Górniak
  Nowa edycja muzycznego show "The Voice of Poland" przyniesie sporo zmian personalnych. Z programem pożegnały się Marika i Marysia Sadowska. W jury zaś zasiądą dwie divy polskiej sceny.
 • Justynę Steczkowską i Patrycję Markowską, które pożegnały się z show "The Voice of Poland", w nowej edycji zastąpią Edyta Górniak i Maria Sadowska. Męska część jury pozostaje bez zmian.
 • Edyta Górniak
  Pojawienie się Edyty Górniak w jednym z muzycznych programów z pewnością przyciągnąłby przed telewizory szeroką publiczność. W końcu diva wciąż budzi silne emocje i jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny. Czy artystka zaszczyci swoją obecnością jeden z wiosennych talent-show?
 • Edyta Górniak
  Zastąpi Maję Sablewską w "X Factor" czy zostanie trenerką i jurorką "Bitwy na głosy". W wywiadzie udzielonym portalowi Plejada.pl Edyta Górniak zdradza, czy w najbliższym czasie pojawi się w którymś z muzycznych programów.
 • Edyta Górniak
  Edyta Górniak, po mimo długiego przestoju w karierze muzycznej wciąż jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny. Jej niesłabnąca popularność i kontrowersje jakie wzbudza sprawiają, że niejedna stacja telewizyjna zabiega o to, by piosenkarka pojawiła się na jej antenie jako jurorka muzycznego show.