• Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami
  W piątkowy wieczór Polsat zaprezentował pierwszy odcinek 9. edycji programu "Taniec z gwiazdami", podczas którego uczestnicy po raz pierwszy zaprezentowali swoje umiejętności na parkiecie. Najgorszy taniec tego wieczoru, a może i w historii całego programu, pokazała Justyna Żyła.
 • Idol
  Jeden z pierwszych w Polsce programów typu talent show, po 9 latach nieobecności wraca na antenę. Stacja Polsat zdecydowała się na reaktywację "Idola" w mocno odświeżonej formule.
 • jury "Tańca z gwiazdami"
  Reaktywowany "Taniec z gwiazdami" już wiosną zagości na antenie Polsatu. Stacja wciąż nie potwierdziła, kto zaprezentuje się na parkiecie, właśnie podano natomiast nazwiska osób, które zasiądą w jury nowej edycji show .
 • Alan Andersz
  Już za tydzień widzowie programu "Tylko taniec. Got to dance" zobaczą pierwszy odcinek na żywo. Niestety wszystko wskazuje na to, że Alan Andersz nie pojawi się w studio w roli jurora.
 • Joanna Liszowska
  Nowe taneczne show telewizji Polsat lada moment zadebiutuje na antenie, tymczasem jedna z jurorek pokusiła się o dość kontrowersyjne wyznanie. Dlaczego Joanna Liszowska zasiada w jury, skora sama przyznaje, że "kompletnie nie zna się na tańcu"?
 • Joanna Liszowska
  Joanna Liszowska to nie tylko utalentowana artystka, ale i twarda businesswoman. Gwiazda została właśnie jurorką najnowszego, tanecznego show Polsatu, a za swoją pracę wynegocjowała iście gwiazdorską gażę.
 • Edyta Herbuś
  Bez Edyty Herbuś nie może się odbyć się żadna impreza, ani show biznesowy bankiet. Była tancerka, a obecnie celebrytka robi wszystko, by błyszczeć na salonach i jak donosi Fakt, niebawem będzie miała szansę na ponowne zaistnienie na małym ekranie. Telewizja Polsat złożyła ponoć gwiazdce ofertę udziału w nowym tanecznym show.