• "Top Model"
  Castingi do nowej edycji "Top Model" ruszyły pełną parą. W Rzeszowie po raz pierwszy spotkało się całe jury, wraz z nową członkinią, Katarzyną Sokołowską. Choreografka i reżyserka pokazów mody zastąpiła w programie Karolinę Korwin-Piotrowską. Zobacz, jak prezentuje się jury w nowym składzie.
 • Informacja o odejściu Karoliny Korwin-Piotrowskiej z jury programu "Top Model" jest już pewna. Do tej pory jednak, stacja TVN nie ujawniła, kto zastąpi dziennikarkę w roli oceniającej predyspozycje kandydatek na modelki. Jak twierdzi Pudelek, tajemniczą nową jurorką będzie Karolina Malinowska.
 • Małgorzata Domagalik i Joanna Horodyńska
  Trzecia odsłona programu "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. W jury najnowszej edycji z pewnością nie zasiądzie Karolina Korwin-Piotrowska. Stacja TVN jeszcze nie ogłosiła, kto ma zastąpić dziennikarkę w roli jurora. Jak twierdzi Fakt, najpoważniejszymi kandydatkami na to stanowisko są Joanna Horodyńska i Małgorzata Domagalik.
 • Karolina Korwin - Piotrowska
  Zdjęcia do kolejnej edycji programu "Top model" ruszają niebawem, a skład jurorski wciąż nie jest do końca znany. Czy Karolina Korwin-Piotrowska naprawdę opuści szeregi programu? Kto zasiądzie na jej miejscu? Czy potwierdzą się ostatnie doniesienia i w show o modelkach zobaczymy Ilonę Felicjańską?
 • Jurorzy "Top Model"
  Ostatnia edycja programu "Top model" zakończyła się miesiąc temu, a pomiędzy jurorami show właśnie wybuchła medialna wojna. Ostra wymiana zdań za pośrednictwem portali społecznościowych, toczy się pomiędzy Karoliną Korwin-Piotrowską a Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką.
 • Pozowały zawieszone na linach 100 metrów nad ziemią, przechadzały się po wodnym wybiegu. Usłyszały ostre komentarze na temat swoich sylwetek. W 6. odcinku Top Model jury postawiło przed uczestniczkami trudne zadania, z którymi najgorzej poradziła sobie Gabrysia Pacholarz. Najbardziej pewna siebie, a jednocześnie najniższa z uczestniczek, musiała opuścić program.
 • Dawid Woliński i Joanna Krupa jako jurorzy w programie "Top Model"
  Odcinek nowej edycji programu "Top Model", w którym jeden z jurorów dotykał piersi kandydatki na modelkę by sprawdzić ich autentyczność, wywołał gorącą dyskusję na temat przekraczania moralnych granic przez rozrywkowe show. Oto, co na temat całej afery ma do powiedzenia jej sprawca.