• Jurorzy "You Can Dance"
  Już 6 kwietnia ruszają odcinki na żywo 9.edycji "You Can Dance". Jurorzy programu w rozmowie z dziennik.pl zdradzili, jak burzliwe były ich obrady. "Nie jest łatwo, bo jesteśmy kompletnie inni, mamy inne priorytety wyszliśmy z innych środowisk i inne style są nam bliskie" - tłumaczy Agustin Egurrola.
 • You can dance
  Wiosną na antenę TVN powraca program "You Can Dance". W kolejnym sezonie widzowie zobaczą nie tylko utalentowanych tancerzy, ale także odmienione jury.
 • Kinga Rusin, Michał Piróg, Agustin Egurrola
  Wiosną na antenę stacji TVN powraca taneczne show "You Can Dance". Kinga Rusin pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z planu, z których wynika, że jury programu pozostaje bez zmian.
 • Jesienią na antenę TVN ma powrócić taneczne show "You can dance". Stacja szykuje ponoć małą rewolucję w składzie jury programu. Do grona oceniających występy uczestników dołączyć ma Małgorzata Rozenek. Czy zagrozi pozycji Kingi Rusin?
 • Najnowsza edycja programu "You can dance" nie tylko widzom, ale i jurom dostarcza wiele emocji. Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Michał Piróg nie ukrywają, że często nie są jednomyślni. Największe różnice zdań jak zwykle tworzą się między panami.
 • Emocjonująca walka w Warszawie, o ostatnie miejsca w 36-tce, dostarczyła niezapomnianych wrażeń zarówno jurorom, uczestnikom, publiczności, jak i całej produkcji "You Can Dance – Po prostu tańcz!". Doszło do precedensowego werdyktu trójki jurorów. Kto dołączył do grona wybrańców?