• Mila Kunis i Justin Timberlake
  "To tylko seks" jest za mało odważny, żeby wykpić schematy, ale ma wdzięk i urok staroświeckich komedii z odrobiną rubasznego humoru.
 • To tylko sex
  Jamie (Mila Kunis) i Dylan (Justin Timberlake) poznają się w czasie rekrutacji w jednej z nowojorskich korporacji. Szybko odkrywają w sobie bratnie dusze, lecz żadne z nich nie chce się ustatkować. Przyjaciele umawiają się więc na układ oparty wyłącznie na sypianiu ze sobą... "Zawsze chciałem zrobić film, który będzie nawiązywał do kultowych produkcji z Katharine Hepburn i Spencerem Tracy" – mówi Will Gluck, reżyser i scenarzysta filmu. Czy się udało? "To tylko seks" w polskich kinach od 23 września.
 • Reżyser Will Gluck i jego aktorzy: Emma Stone, Mila Kunis, Justin Timberlake oraz Jenna Elfman
  "To tylko sex" – historia dwojga przyjaciół, którzy (po kolejnym nieudanym związku) umawiają się na układ oparty wyłącznie na sypianiu ze sobą – wejdzie na ekrany polskich kin 23 września. Dopiero, bo film z gorącą parą Justin Timberlake i Mila Kunis od 22 lipca mogą już oglądać amerykańscy widzowie. Na premierze w Nowym Jorku gwiazdy seksownej produkcji stawiły się w pełnym składzie...
 • Justin Timberlake bez zobowiązań z Milą Kunis, bo "To tylko sex"
  Aktor i wokalista zaprezentował się niedawno w całej okazałości w komedii "To tylko sex". Zapewnia jednak, że nigdy więcej nie rozbierze się przed kamerą.
 • Justin Timberlake
  Do sieci trafił pierwszy zwiastun komedii "To tylko sex" z Justinem Timberlakiem i Milą Kunis w rolach głównych.