• Justin Timberlake na premierze "Trouble with the Curve"
  Justin Timberlake zagra w dramacie "The Last Drop".
 • Justin Timberlake teraz bardziej aktor niż muzyk
  Justin Timberlake zapowiedział, że wróci do muzyki, jak będzie miał coś naprawdę znakomitego w zanadrzu. Muzyk, a ostatnio raczej aktor, czeka z trzecią płytą na odpowiednią chwilę.
 • Clint Eastwood na premierze w kalifornijskim Westwood
  "Trouble with the Curve" to filmowe spotkanie na szczycie dwóch wielkich gwiazd z różnych pokoleń – Clinta Eastwooda i Justina Timberlake'a. Dodajmy: współpraca zakończona sukcesem, bo film Roberta Lorenza zbiera dobre opinie, a w pierwszy weekend na ekranach amerykańskich kin przyniósł 12,7 miliona dolarów zysku. W Polsce zobaczymy go dopiero 28 grudnia.
 • Clint Eastwood i Justin Timberlake w "Trouble With The Curve"
  Clint Eastwood jest dla Justina Timberlake kimś więcej niż tylko idolem. Piosenkarz i aktor stanął przed kamerą u boku legendarnego aktora w dramacie "Trouble with the Curve".
 • Justin Timberlake szuka talentów z Clintem Eastwoodem
  Obraz "Trouble with the Curve" z gwiazdorską obsadą (Clint Eastwood, Justin Timberlake i Amy Adams) przedstawia historię starzejącego się, stopniowo tracącego wzrok łowcy sportowych talentów, który postanawia wyruszyć w ostatnią podróż do Atlanty wraz ze swoją córką. Ich relacje nie należą do najlepszych. Justin Timberlake wciela się w postać Johnny'ego Flanagana, byłego baseballisty szukającego nowych graczy dla New York Yankees. Amerykańska premiera planowana jest na koniec września.